جشنواره ملی رادیویی «چلچراغ شیراز» برگزار می‌شود

همراه با بخش مردمی؛
ارسال زمان بندی شده: 
چهارشنبه, 17 مرداد, 1397 - 10:15
جشنواره ملی رادیویی «چلچراغ شیراز» در بین رادیو‌های مراکز استان‌ها و رادیو‌های سراسری و همچنین در بخش مردمی با هدف تبیین جایگاه شیراز به عنوان سومین حرم اهل بیت(ع) در ایران اسلامی، بزرگداشت شخصیت والای حضرت احمدبن موسی‌الکاظم شاهچراغ(ع) و اشاعه فرهنگ زیارت برگزار می شود.

به گزارش سرویس استان های حلقه وصل، جشنواره ملی رادیویی «چلچراغ شیراز» با همكاری مشترك حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع) و صدا و سیمای مركز فارس برگزار می‌شود.

این جشنواره در بین رادیو‌های مراکز استان‌ها و رادیو‌های سراسری و همچنین در بخش مردمی آثار تولیدی را می‌پذیرد و سپس آثار دریافتی با حضور داوران و کارشناسان سازمان صدا وسیمای جمهوری اسلامی ایران و رادیو فارس ارزیابی و برنامه‌های برتر انتخاب می‌شوند.

در این جشنواره رادیویی، بخش‌ها و قالب‌های برنامه سازی که به رقابت می‌پردازند، شامل نمایش کوتاه، برنامه‌های ترکیبی، فیچر و مستند گزارشی، آنونس، متن رادیویی، مردمی و عکس برای رادیو نما است.

اهداف و موضوعات جشنواره چلچراغ شیراز شامل تبیین جایگاه شیراز به عنوان سومین حرم اهل بیت(ع) در ایران اسلامی، بزرگداشت شخصیت والای حضرت احمدبن موسی‌الکاظم شاهچراغ(ع)، معرفی جاذبه‌های سیاحتی و زیارتی و عکس‌های خاطره انگیز از فضای حرم مطهر و اشاعه فرهنگ زیارت است.

نحوه ارسال آثار از طریق پایگاه اینترنتی به نشانی www.fars.irib.ir یا از طریق فضای مجازی به شماره تماس ۰۹۱۷۰۲۰۵۳۲۰ صورت می گیرد.

علاقه‌مندان برای آشنایی بیشتر با موضوعات و چگونگی تولید و ارسال آثارمی‌توانند به پایگاه اطلاع‌رسانی صدا و سیمای فارس یا کانال سروش@chelcheragheshiraz مراجعه کنند.

مهلت ارسال آثار تا ۲۵ مردادماه ۹۷ اعلام شده است و مراسم اختتامیه و اعلام نتایج نیز در ١٠ شهریور همزمان با میلاد باسعادت حضرت موسی‌بن جعفر(ع) برگزار می‌شود.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

تابلو

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.