امروز؛ مهلت ثبت نام اردوی جهادی انصارالزهرا(س) پایان می یابد

ویژه روستاهای محروم مناطق مرزی استان خراسان رضوی؛
ارسال زمان بندی شده: 
چهارشنبه, 17 مرداد, 1397 - 09:45
ثبت نام نهمین دوره جدید خدمت‌رسانی گروه جهادی انصارالزهرا(س) به یاد شهید جهادگر مدافع حرم حمیدرضا اسدالهی که از ۶ مرداد آغاز شده است امروز 17 مرداد پایان می‌یابد.

به گزارش سرویس استان های حلقه وصل، نهمین اردوی جهادی «انصارالزهرا(س)»ویژه عموم براداران و خواهران از 30 مردادماه تا 6 شهریورماه در مناطق محروم مرزی خراسان رضوی برگزار می شود.

حرکت  29 مرداد شب هنگام از قطعه50 بهشت زهرا(س) تهران (کنار مزار شهید اسدالهی) خواهد بود.

جهادگران ابتدا به زیارت حرم آقاعلی ابن موسی الرضا(ع) رفته و دعای عرفه را در حرم می خوانند و امکان دارد در صورت هماهنگی در روزهای 7 و 8 شهریور و در انتهای اردو هم برنامه زیارتی در مشهدمقدس همزمان با عیدغدیر برگزار شود.

محل برگزاری اردو روستاهای محروم مناطق مرزی (دهستان شعبه در نزدیکی منطقه خواف) استان خراسان رضوی و در حوزه های بهداشتی درمانی، فرهنگی آموزشی، عمرانی  و اشتغال زایی(اقتصادمقاومتی) است.

باتوجه به هماهنگی های انجام شده با مجموعه آستان قدس رضوی، جهادگران گروه انصارالزهرا(س) در این دوره به عنوان خادم امام رضا(ع) به کمک محرومین می شتابند و ان شاءالله از برکات و مزایای این خادمی بهره مند خواهند شد.

آخرین مهلت ثبت نام در اردو امروز 17 مرداد ماه می باشد. علاقه‌مندان می‌توانند با پر کردن فرم ثبت نام که در سایت رسمی گروه جهادی انصارالزهرا(س) قرار گرفته، ثبت نام اولیه را انجام دهند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

تابلو

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.