«خوبان پارسی گوی»؛ پویشی درباره ادبیات پایداری ملل

با حضور داستان‌نویسان مشهد و افغانستان برگزار می شود؛
ارسال زمان بندی شده: 
چهارشنبه, 17 مرداد, 1397 - 09:30
هم‌زمان با سالروز شهادت خبرنگار جمهوری اسلامی ایران در افغانستان به دست تروریست‌های طالبان و روز خبرنگار، بیست و ششمین نشست ادبی شمس با عنوان «خوبان پارسی‌گوی» با حضور نویسندگانی از مشهد و کشور افغانستان عصر امروز 17 مردادماه برگزار می شود.

به گزارش سرویس استان های حلقه وصل، همزمان با سالروز شهادت خبرنگار جمهوری اسلامی ایران در افغانستان و روز خبرنگار نشست ادبی شمس برگزار می شود.

این نشست که در کتابخانه مرکزی آستان ‌قدس ‌رضوی عصر امروز 17 مردادماه برگزار خواهد شد، با محوریت «ادبیات پایداری ملل» داستان‌های داستان‌نویسانی از مشهد و افغانستان را مورد بررسی قرار می‌دهد.

در نشست «خوبان پارسی گوی» نویسندگانی چون محمد ریاحی، حمیدرضا جعفری، جعفر عشقی، حسین عباس‌زاده، علی براتی گجوان و ابوطالب مظفری حضور خواهند داشت.

این دورهمی داستان از ساعت 17 با همکاری سازمان کتابخانه‌ها، موزه‌ها و مرکز اسناد آستان ‌قدس ‌رضوی، حوزه هنری خراسان ‌رضوی و اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان رضوی در کتابخانه مرکزی آستان ‌قدس ‌رضوی برگزار می‌شود و عموم علاقه‌مندان می‌توانند در آن شرکت کنند.

لازم به ذکر است سلسله نشست‌های ادبی شمس با هدف گسترش فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی و معرفی آثار برتر و نویسندگان کشور به صورت ادواری در کتابخانه مرکزی آستان ‌قدس ‌رضوی برگزار می‌شود.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

تابلو

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.