بنظر شما علت گرانی، تورم و فشار های اقتصادی اخیر چیست؟

در نظر سنجی این هفته حلقه وصل بررسی می شود؛
ارسال زمان بندی شده: 
شنبه, 13 مرداد, 1397 - 13:30
بعد از گذشت بیش از ۵ سال از ریاست جمهوری روحانی و سه سال قرارداد برجام شاهد اوضاع وخیم اقتصادی در کشور هستیم. دلار در روزهای گذشته به بیش از ۱۱ هزارتومان رسیده، سکه رکورد ۴میلیون و ۵۰۰ هزارتومان را شکسته، بیکاری افزایش یافته، بسیاری از شرکت های داخلی ورشکسته شده و نیروهای خود را اخراج کرده اند.

سرویس حاشیه نگاری: حسن روحانی که سال 92 با شعارهایی متفاوت وارد میدان رقابت شده بود و وعده حل مشکلات اقتصادی را در برنامه های کوتاه مدت یکماهه و صد روزه به مردم داد و توانست رئیس جمهور ایران شود و بعد از آن نیز در انتخابات ۹۶ نیز با وعده های بسیار توانست مجددا بر کرسی ریاست جمهوری تکیه بزند. اما اکنون بعد از گذشت بیش از ۵ سال از ریاست جمهوری روحانی و سه سال قرارداد برجام شاهد اوضاع وخیم اقتصادی در کشور هستیم. دلار در روزهای گذشته به بیش از ۱۱ هزارتومان رسیده، سکه رکورد ۴میلیون و ۵۰۰ هزارتومان را شکسته، بیکاری افزایش یافته، بسیاری از شرکت های داخلی ورشکسته شده و نیروهای خود را اخراج کرده اند و مشکلات اقتصادی کمرشکن و دشواری جامعه را فرا گرفته است.

این مسئله در روزهای اخیر به یکباره شدت فراوانی یافته و موجب اعتراضات فراوانی شده است. بنابراین در نظر سنجی این هفته حلقه وصل  می خواهیم علت گرانی و فشارهای اقتصادی اخیر را بررسی کنیم و نظرات مخاطبین عزیز را در این باره جویا شویم.

بنظر شما علت گرانی، تورم و فشار های اقتصادی اخیر چیست؟

۱- ناکارآمدی دولت در حوزه مدیریت اقتصاد کشور

۲- پیاده کردن الگوی لیبرالی دولت سازندگی در پنج سال گذشته

۳- بی توجهی و بی اعتقادی مسئولین به توان داخلی و اقتصاد مقاومتی

۴- حربه ای برای اقناع افکار عمومی جهت مذاکره با آمریکا

۵- طبیعی است و ناشی از فشارهای اقتصادی همه دنیا

برای شرکت در این نظر سنجی اینجا کلیک کنید.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

تابلو

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.