افتتاح اولین فروشگاه کاراکترمحور ایرانی اسلامی +تصاویر

استقبال مردم از لوازم‌التحریر ایرانی؛
ارسال زمان بندی شده: 
سه شنبه, 2 مرداد, 1397 - 09:30
این مجموعه از سال ۱۳۹۰ کار خود را به صورت حرفه‌ای درحوزه جنگ نرم شروع نموده و اولویت اصلی این مجموعه با در نظرگرفتن دغدغه‌های مقام معظم رهبری و با اولویت مقابله با جنگ نرم و تولید داخلی با محوریت اقتصاد مقاومتی است.

سرویس معرفی: به گزارش «حلقه وصل»، اولین فروشگاه کاراکترمحور ایرانی اسلامی تحت عنوان «بچه‌های آسمانی» از زیرمجموعه شرکت متنا با حضور جمعی از مسئولین و مردم منطقه، در مسجد امام جعفر صادق(ع) واقع در خیابان شمشیری تهران افتتاح شد.

در این مراسم حجت‌الاسلام حلواییان به شرح چگونگی شکل‌گیری این ایده و انجام آن در قالب یک مثنوی و سردرگمی کودکان ایرانی در میان کاراکترهای خارجی را نیز در قالب مثنوی دیگری ارائه داد.

گفتنی است که تمام محصولات تولیدشده توسط گروه «بچه‌های آسمانی» زیرمجموعه شرکت متنا هستند و انواع لوازم تحریر ایرانی، لباس بچه‌گانه، بازی‌های آموزنده و هدف‌دار و کیف مدرسه و محیط جذاب و مدرن فروشگاهی از جمله خصوصیاتی است که این فروشگاه را متمایز می‌کند.

این مجموعه از سال ۱۳۹۰ کار خود را به صورت حرفه‌ای درحوزه جنگ نرم شروع نموده و اولویت اصلی این مجموعه با در نظرگرفتن دغدغه‌های مقام معظم رهبری و با اولویت مقابله با جنگ نرم و تولید داخلی با محوریت اقتصاد مقاومتی است.

به عقیده مجموعه مذکور، هر کشوری باید محصولات خود را با محوریت فرهنگ و دین خود و با محوریت تولید داخلی بر پایه شکوفایی اقتصاد جامعه تولید نماید. در مرحله دوم به دلیل احساس کمبود کاراکتر در ایران مجموعه‌ای بانام بچه‌های آسمانی طراحی شد. این مجموعه باتلاش و همت مضاعف و با مشاوره از اساتید بزرگ، خانواده ایرانی اسلامی را طراحی کرد و و به عرصه ظهور رساند که بتواند محصولات جامعی از آن استخراج کند.

لازم به ذکر است، کسب مقام تولیدکننده برتر نوشت افزار در جشنواره ملی فیروزه در دی ماه 96، کسب مقام اول کشوری در جشنواره بشری در شهریورماه سال 96، کسب مدال تولیدکننده برتر جشنواره ملی دوسالانه ارتقای کیفیت آثار محصولات و فعالیت‌های فرهنگی در دی ماه 96، کسب مقام دوم کشوری در جشنواره مصرف کالاهای فرهنگی وزارت ارشاد در سال 94 از جمله افتخارات و جوایز شرکت متنا است.

در ادامه، تصاویر مراسم افتتاح فروشگاه نوشت افزار بچه‌های آسمانی آمده است:

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.