عصرانه داستان نویسان رضوی در 8 مرکز استان

به مناسبت دهه کرامت برگزار می شود؛
ارسال زمان بندی شده: 
يكشنبه, 31 تير, 1397 - 08:45
8 عصرانه داستان نویسان رضوی با حضور چهره‌های ملی داستان نویسی در 8 مرکز استان به مناسبت دهه کرامت از سوی انتشارات «به نشر» برگزار می شود.

حسین سعیدی مدیرعامل «به نشر» در خراسان رضوی به حلقه وصل گفت: در قالب سلسه نشست‌های تبلیغی- ترویجی «در پناه کلمات» 8 عصرانه داستان نویسان رضوی با حضور چهره‌های ملی داستان نویسی در 8 مرکز استان تدارک دیده شده است که در دهه کرامت در حال برگزاری است.

وی «سعید تشکری» از نویسندگان مشهور و برجسته کشور را دبیر علمی برنامه عصرانه داستان نویسان رضوی معرفی کرد و افزود: در این نشست‌ها، داستان‌های با موضوع امام رضا(ع)، زائر و زیارت خوانش، نقد و بررسی می‌شود و از چهره‌های ملی داستان نویسی کشور تقدیر خواهد شد.

مدیرعامل «به‌نشر»، شهرهای قم، تهران، بجنورد، یزد، اصفهان، کرج، سمنان و مشهد را شهرهایی برشمرد که میزبان عصرانه داستان نویسان رضوی هستند و گفت: نخستین نشست با حضور مجید ملامحمدی 25 تیرماه در قم برگزار شد.

وی ادامه داد: نشست 26 تیرماه در تهران با حضور صادق کامیار، عصرانه داستان نویسان بجنورد با حضور ثریا صدقی، 27 تیرماه و برنامه 29 تیرماه نیز با حضور مظفر سالاری در شهر یزد برگزار گردید.

سعیدی افزود: نشست اصفهان روز گذشته 30 تیرماه با حضور اسماعیل حاجی علیان، برنامه کرج با حضور خسرو عباسی امروز 31 تیرماه و عصرانه داستان نویسان رضوی در سمنان هم با حضور مهدی زارع تدارک دیده شده است.

مدیر عامل «به‌نشر» خاطرنشان کرد: در آستانه میلاد با سعادت حضرت رضا(ع) هشتمین عصرانه داستان نویسان رضوی دهه کرامت با حضور علیرضا مهرداد، 2 مرداد ماه برگزار خواهد شد.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.