انتشار فراخوان جشنواره هنرهای دیجیتال خوزستان با موضوع عید غدیر

با همکاری قرارگاه سایبری سپاه ولیعصر(عج)استان برگزار می شود؛
ارسال زمان بندی شده: 
شنبه, 30 تير, 1397 - 15:30
فراخوان جشنواره هنرهای دیجیتال خوزستان با هدف بهره مندی از آثار هنری در انتشار فضایل امیرالمومنین علی(ع) و مفاهیم غنی واقعه عظیم غدیر در بخش‌های عکاسی، فیلم کوتاه و مستند، پوستر، سرود مردمی، تایپوگرافی و آزاد اعلام شد.

به گزارش سرویس استان های حلقه وصل، دبیرخانه جشنواره هنرهای دیجیتال خوزستان با هدف بهره مندی از آثار هنری در انتشار فضایل امیرالمومنین علی(ع) و مفاهیم غنی واقعه عظیم غدیر، از هنرمندان سطح کشور جهت حضور در این جشنواره دعوت به عمل می‌آورد.

این جشنواره با هدف شناسایی و ترویج ابعاد گوناگون واقعه غدیر و تجلیل از هنرمندان فعال در عرصه فرهنگ غدیر برگزار می‌شود. بخش‌های جشنواره شامل عکاسی (سبک آزاد)، پوستـر (سبک آزاد)، تایپوگرافی، فیلم و مستند و موسیقی و سرود است.

موضوع آثار ارسالی در بخش عکاسی شامل وحدت، کمک به محرومان، سبـک زندگی اسلامی، نمادها و سنت‌های مذهبی مردم خوزستان و شادی و نشاط در اعیاد مذهبی در بخش پوستر و تایپوگرافی نیز شامل وحدت، فرهنگ و اعمال روز غدیر، روز اکمال دین، سبک زندگی اسلامی، شیوه حکومت داری حضرت علی (ع)، وفای به عهد و داستان‌های نهج البلاغه در بخش تایپوگرافی هم خطبه غدیر، آیات قرآنی مرتبط با ولایت، امیرالمومنین در کلام پیامبر(ص)، القاب امیرالمومنین(ع)، اشعار فاخر در مدح امیرالمومنین (ع) و عباراتی از نهج البلاغه و در بخش مستند و فیلم داستانی کوتاه وحدت، کمک به محرومان، سبک زندگی اسلامی، نمادها و سنت‌های مذهبی مردم خوزستان، سنت حسنه اطعام غدیر و خوزستان دروازه ورود تشیع است.

این جشنواره با همکاری قرارگاه سایبری سپاه ولیعصر(عج)استان برگزار و پذیرش آثار تا ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ صورت می گیرد، معرفی برگزیدگان و تقدیر از آثار برتر همزمان با اختتامیه جشنواره هنری غدیر که زمان دقیق آن به زودی اعلام می‌شود، معرفی خواهند شد.

شرکت کنندگان می‌توانند آثار خود را از طریق پایگاه اینترنتی به نشانی www.matna-khz.irبارگذاری کرده و یا از طریق پست کردن به دبیرخانه جشنواره واقع درمیدان بسیج(ساعت) ساختمان مرکزی بسیج فرهنگیان ارسال کنند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.