برگزاری نخستین جشنواره رسانه ای رضوی در کرمانشاه

در راستای جشن های «زیر سایه خورشید»؛
ارسال زمان بندی شده: 
چهارشنبه, 27 تير, 1397 - 14:30
نخستین جشنواره ی رسانه ای رضوی به همت مجموعه فرهنگی 313 یار موعود و ستاد برگزاری «جشن های زیرسایه خورشید» در کرمانشاه برگزار می شود.

میلاد شریفی مسئول برگزاری نخستین جشنواره رسانه ای رضوی در کرمانشاه به حلقه وصل گفت: به همت ستاد برگزاری جشن‌های بین‌المللی «زیر سایه خورشید» و با همکاری مجموعه ۳۱۳ یار موعود و دفتر نمایندگی آستان قدس در کرمانشاه تصمیم به برگزاری این جشنواره گرفته شد.

وی بیان داشت: در واقع با شروع دهه کرامت در کرمانشاه نخستین جشنواره رسانه‌ای رضوی با محوریت و موضوع حضور خدام رضوی در استان برگزار می‌شود.

شریفی ادامه داد: این جشنواره در سه بخش عکس، فیلم‌های ۶۰ ثانیه‌ای، طراحی پوستر و کاریکاتور برگزار و علاقه مندان تا ششم مردادماه فرصت دارند که آثار خود را ارسال نمایند.

این فعال فرهنگی افزود: افراد می توانند در این سه بخش آثاری با موضوع حضور خدام حرم رضوی و پرچم متبرک امام مهربانی‌ها تهیه و ارسال نمایند البته لازم به ذکر است که خدام رضوی تنها تا سوم مردادماه در کرمانشاه حضور دارند.

عضو مجموعه ی 313 یار موعود(عج) کرمانشاه خاطر نشان کرد:علاقمندان به شرکت در این جشنواره  برای ثبت‌نام با شماره  ۰۹۳۵۳۰۷۵۰۳۶ تماس حاصل نمایند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.