انتشار فراخوان جایزه ادبی «یوسف» در اصفهان

با موضوع دفاع مقدس و مقاومت اسلامی؛
ارسال زمان بندی شده: 
چهارشنبه, 27 تير, 1397 - 11:45
جایزه ادبی «یوسف» (داستان کوتاه دفاع مقدس) استان اصفهان به منظور انعکاس و انتقال میراث گران سنگ هشت سال دفاع مقدس و مقاومت اسلامی برگزار می‌شود.

به گزارش سرویس استان های حلقه وصل، فراخوان جایزه ادبی «یوسف» در اصفهان منتشر شد.

بر اساس اعلام دبیرخانه، موضوع اصلی آثار ارسالی، دفاع مقدس، دفاع از حریم اهل‌بیت(ع)، مقاومت و بیداری اسلامی است و بخش ویژه جایزه با موضوع مقاومت ۴۵ روزه خرمشهر و حماسه فتح خرمشهر برگزار می‌شود.

توجه به ویژگی‌های بومی استان، پرداخت به حماسه‌آفرینی‌های رزمندگان استان در عملیات‌ها و یگان‌های استان، دستاوردهای استانی دفاع مقدس و تبعات این حماسه‌آفرینی در استان، شخصیت‌های شناخته شده دفاع مقدس استان و استفاده از زبان و گویش‌های محلی در آثار ارسالی، امتیاز ویژه به همراه خواهد داشت.

علاقمندان می‌توانند آثار خود را به صورت تایپی به نشانی پست الکترونیکی yusof.esfahan@gmail.com و یا به صورت پستی در قالب لوح فشرده به دبیرخانه جایزه به نشانی اصفهان، خیابان ۲۲ بهمن، چهارراه علامه امینی، ضلع غربی باغ غدیر، اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان اصفهان ارسال و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۳۲۶۸۳۱۸۲ تماس حاصل کنند.

یادآور می شود، مهلت ارسال آثار تا نیمه اول شهریورماه سال جاری است و این فراخوان با همکاری حوزه هنری اصفهان، سپاه صاحب الزمان(عج) و فرهنگسرای پایداری منتشر شده است.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.