ثبت نام دوره تربیت مربی رشد در یزد آغاز شد

ویژه فعالان فرهنگی و علاقه مندان کار تربیتی با نوجوانان؛
ارسال زمان بندی شده: 
چهارشنبه, 27 تير, 1397 - 09:45
دوره تربیت مربی رشد ویژه فعالان فرهنگی و علاقمندان به کار تربیتی با نوجوانان از سوی مؤسسه آفتاب ولایت یزد طی تابستان سالجاری برگزار و اول مردادماه آخرین مهلت ثبت نام اعلام شده است.

سید جواد امامی مسئول برگزاری طرح تربیت مربی رشد در یزد به حلقه وصل گفت: دوره تربیت مربی رشد با حضور اساتید کشوری و استانی طی مرداد و شهریورماه سالجاری برگزار می شود.

وی بیان داشت: این دوره به منظور تربیت مربی جهت گسترش فعالیت های تربیتی در سطح استان یزد، رفع نیازمندی‌های فکری و عملیاتی مربیان تربیتی و ارتقاء مهارت و خلاقیت آن ها برگزار می گردد.

امامی افزود: دوره تربیت مربی رشد ویژه فعالان فرهنگی و علاقه مندان به کار تربیتی با نوجوانان برگزار  و اول مردادماه آخرین مهلت ثبت نام اعلام شده است.

مسئول دوره تربیت مربی رشد در یزد ادامه داد: دوره شامل کارگاه های محتوایی برگرفته از مباحث تدبری و تربیتی قرآنی متناسب با سن نوجوان و همچنین کارگاه های مهارتی شامل مهارت های مورد نیاز برای ارتباط گیری و تعامل با دانش آموز می باشد.

وی خاطر نشان کرد: مهارت های خیرگزینی و حسن گزینی، اصول کلاسداری و فن بیان، شیوه های جذاب سازی معارف دین، کارگاه بازی ها و مسابقات و خلاقیت در تولید محتوا از جمله سرفصل های این دوره آموزشی است.

امامی اضافه کرد: در این دوره از مباحث استاد چیت چیان، احمدرضا اخوت و حجج اسلام حسن محمودی، مهدی دادآفرین و محمدباقر جعفر خرمی بهره خواهیم برد.

این فعال فرهنگی یادآور شد: این دوره به همت مؤسسه آفتاب ولایت یزد و کانون فرهنگی هنری حسنیه جعفری برگزار  و علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به نشانی اینترنتی EFFAT.IR و یا به نشانی  @roshd_yazd در پیام رسان های سروش و ایتا مراجعه کنند.

وی بیان داشت: دوره از سوم مردادماه آغاز و در طول هفته روزهای چهارشنبه و  پنجشنبه برگزار می شود.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.