«دات کام»؛ دوره آموزشی متفاوت برای کنشگران ارتباطات اجتماعی

از سوی سازمان فضای مجازی سراج اصفهان برگزار می گردد؛
ارسال زمان بندی شده: 
دوشنبه, 25 تير, 1397 - 12:00
سازمان فضای مجازی سراج اصفهان دوره ی آموزشی توانمندسازی کنشگران ارتباطات مجازی را با عنوان «دات کام» ویژه فعالان فضای مجازی استان برگزار می کند.

محسن شهبازی عضو شورای سازمان فضای مجازی سراج اصفهان به حلقه وصل گفت: در راستای ارتقا و توانمندسازی فعالان فضای مجازی استان نخستین دوره ی آموزشی توانمندسازی کنشگران ارتباطات مجازی با عنوان «دات کام» برگزار می شود.

وی بیان داشت: ثبت نام این دوره ویژه فعالان این عرصه آغاز و دوره نیز 62 الی 29 تیرماه در خانه مشروطیت اصفهان برگزار می گردد.

شهبازی ادامه داد: هدف ما از برگزاری این دوره تقویت فعالان شبکه های اجتماعی و در واقع تولید محتوا است تا اثرگذاری این افراد بیش تر شود.

عضو سازمان فضای مجازی سراج اصفهان تصریح کرد: دوره طی  8 کلاس در سه روز نخست از ساعت 4 الی 8 عصر و روز آخر نیز از ساعت 9 الی 13 برگزار می گردد.

وی اضافه کرد: با توجه به محدویت ظرفیت علاقه مندان می توانند جهت ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیش تر با آی دی @isfdotcom در تلگرام و ایتا در ارتباط باشند.

این فعال رسانه ای خاطر نشان کرد: سرفصل های دوره نیز شامل جامعه شناسی تبلیغات، جریان شناسی شبکه های اجتماعی، سایبرژورنالیسم، برندسازی در شبکه های اجتماعی، مدل های درآمدی در شبکه های اجتماعی، مخاطب شناسی در شبکه های اجتماعی و تکنیک های عملیات روانی می شود.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.