آغاز دهمین دوره «طرح ولایت» استانی با حضور 400 دانشجوی قزوینی

با هدف تقویت بنیه فکری اعتقادی دانشجویان بسیجی؛
ارسال زمان بندی شده: 
دوشنبه, 25 تير, 1397 - 10:15
مسئول سازمان بسیج دانشجویی قزوین با اشاره به حضور 400 دانشجو در طرح ولایت استانی گفت: هدف از برگزاری این طرح تقویت بنیه فکری- اعتقادی دانشجویان بسیجی است که از 23 تیرماه به مدت یک هفته آغاز شده است.

مهدی برزگر مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان قزوین به حلقه وصل گفت: طرح ولایت در چهار محور معرفتی، اخلاقی تربیتی، بصیرتی، مهارتی و آموزشی در قالب گروه، کلاس، کارگاه و همایش برگزار می‌شود.

وی بیان داشت: دهمین دوره «طرح ولایت» استانی هفت روزه است که از 23 تیرماه به مدت یک هفته در دانشگاه بین اللملی امام خمینی(ره) آغاز شده است. 

مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان ادامه داد: نفرات برتر طرح ولایت دوره گذشته نیز در طرح ولایت کشوری شرکت می‌کنند که از یک مرداد ماه تا ۱۵ شهریور به مدت ۴۵ روز در مشهد برگزار خواهد شد. 

برزگر تصریح کرد: هدف از برگزاری طرح ولایت تقویت بنیه فکری- اعتقادی دانشجویان بسیجی، عمق بخشی داخلی در حوزه‌های مختلف فرهنگی و معنوی، آشنایی دانشجویان با مبانی دینی، معنوی و بصیرتی و پاسخگویی به ابهامات و شبهات آنها است.

وی با اشاره به حضور 400 دانشجوی قزوینی در طرح ولایت استانی تصریح کرد: انتظار ما این است دانشجویان بعد از به پایان رساندن این دوره بتوانند پاسخگوی به ابهامات و شبهات دانشجویان در دانشگاه‌ها در قالب حلقه‌های صالحین و نشست‌های دانشجویی باشند.

برزگر با اشاره به همایش‎‌های برنامه‌ریزی شده در این دوره از طرح ولایت گفت: 8همایش در حوزه‌های مختلف با حضور اساتید مجرب کشوری پیش‌بینی شده است که افتتاحیه دهمین طرح ولایت کشوری با حضور داوود گودرزی مسئول سابق سازمان بسیج دانشجویی کشور برگزار شد.

وی ادامه داد: احمدرضا متین‌فر در حوزه سواد فضای مجازی و عبدالله گنجی در حوزه سیاسی، اقتصادی و مباحث روز جامعه از جمله اساتید برتر این دوره از طرح ولایت هستند و اختتامیه این دوره با حضور محمدجواد نیک‌روش مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور برگزار خواهد شد.

مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان در پایان با اشاره به استقبال خوب دانشجویان از طرح ولایت عنوان کرد: با توجه به کاهش 30درصدی دانشجویان در استان قزوین خوشبختانه نسبت به آمار شرکت کنندگان در سال گذشته با افزایش 8درصدی شرکت کنندگان در این دوره روبه‌رو بودیم.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.