نقد و بررسی کتاب «فرشته هاهم عاشق می شوند» به قلم نعیمه اسلاملو

از سوی انتشارات مؤسسه خیبر البرز به چاپ ششم رسید؛
ارسال زمان بندی شده: 
دوشنبه, 25 تير, 1397 - 09:30
نشست نقد و بررسی کتاب «فرشته ها هم عاشق می شوند» به قلم نعیمه اسلاملو که از سوی انتشارات تلاوت آرامش به چاپ ششم رسیده است عصر چهارشنبه 27 تیرماه در فرهنگسرای تهران برگزار می شود.

به گزارش سرویس استان های حلقه وصل، نشست نقد و بررسی کتاب «فرشته‌ها هم عاشق می‌شوند» نوشته نعیمه اسلاملو که به تازگی به چاپ ششم رسیده چهارشنبه 27 تیرماه در فرهنگسرای تهران برگزار می‌شود.

رمان «فرشته‌ها هم عاشق می‌شوند» به قلم مدیر مسئول مؤسسه خیبر البرز توسط انتشارات تلاوت آرامش به چاپ رسیده است.

داستان این رمان درباره دختر جوانی به نام فرشته است که با دانشجو شدن و ورودش به دانشگاه، درگیر موضوعات عشقی و عاطفی می‌شود. او که در یک خانواده مذهبی رشد کرده، نمی‌خواهد درگیر روابط عاطفی خارج از چارچوب شود اما در عین حال، چیزی از درونش می‌جوشد و می‌خواهد احساس عشق را تجربه کند. به همین خاطر آرام و قرار فرشته به هم می‌خورد و زندگی‌اش وارد یک چالش مهم می‌شود. در این میان پای شخصیتی به نام خانم افتخاری به داستان باز می‌شود و ...

دغدغه اصلی نویسنده در نگارش این رمان، مقایسه دلمشغولی‌ها و دغدغه‌های دو نسل متفاوت و معاصر ایران است.

چاپ ششم این اثر با شمارگان ۱۶ هزار نسخه به چاپ رسیده است.

به بهانه چاپ ششم این اثر، قرار است نشست نقد و بررسی آن نیز با حضور سارا عرفانی، حجت‌الاسلام درانی و حمید باباوند به عنوان منتقد در کنار نویسنده اثر صورت گیرد.

علاقه مندان جهت حضور در این برنامه می توانند از ساعت ۱۷ تا ۱۹ در فرهنگسرای تهران واقع در ضلع جنوبی میدان المپیک، خیابان ساحل،‌ بوستان باغ‌ نو مراجعه نمایند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.