هدیه مقام معظم رهبری به بسیج دانشجویی دانشگاه بیرجند

یک عدد چفیه و یک جلد کتاب طرح کلی اندیشه اسلامی در قرآن؛
ارسال زمان بندی شده: 
يكشنبه, 24 تير, 1397 - 13:45
دفتر مقام معظم رهبری در پاسخ به نامه بسیج دانشجویی دانشگاه بیرجند به رهبر معظم انقلاب، یک عدد چفیه و یک جلد کتاب طرح کلی اندیشه اسلامی در قرآن را به این تشکل دانشجویی هدیه داد.

به گزارش سرویس استان های حلقه وصل، بسیج دانشجویی دانشگاه بیرجند فروردین ماه امسال طی نامه ای به مقام معظم رهبری تاکید کردند: در آغاز این سال جدید، ما، افسران جوان جنگ نرم در راستای عمل به منویات حضرتعالی از جمله حمایت از کالای ایرانی، همچنان کار تمیز و خودجوش و آتش به اختیار را سر لوحه ی خود قرار داده ایم.

متن نامه حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه بیرجند به مقام معظم رهبری به شرح ذیل است؛

محضرمبارک مقام معظم رهبری
حضرت آیت الله العظمی سید علی حسینی خامنه ای

سلام علیکم
رهبرا، مقتدای ما

با تبریک سال نو و ایام پر خیر و برکت ماه رجب و اعیاد خجسته حضور حضرتعالی، امیدوارم سال جدیدی که آغاز نموده ایم در ظلّ توجهات حضرت باری تعالی و عنایات حضرت بقیه الله (عج) و با تاسی به خون پاک شهیدانمان و در زیر سایه ی پدرانه و پرعطوفت حضرتعالی، سال ظهور حضرت حجّت علیهم السلام و سالی پرافتخار و پر عزت برای جهان اسلام و علی الخصوص میهن بزرگمان ایران باشد ان شاء الله.

از دیاری غریب و دور برایتان نامه مینویسم، از شهری کوچک اما با مردمانی بزرگ، از شهری کویری و خشک اما با دل هایی مالامال از عشق به میهن و رهبری، از بیرجند برایتان مینویسم.

شور و اشتیاق برای دیدارتان وصف ناشدنی است. اما به نمایندگی از تمامی دانشجویان تشکل مقدس بسیج دانشجویی دانشگاه بیرجند ارسال نامه را غنیمت میشمارم.

آقا جان
شرح دلتنگی ها بسیار است اما در این مجالی که دست داده سعی میکنم از روزهای خوبی که با رهنمودهای حضرتعالی و افق های روشنی که بر ما خواهد تابید سخن بگویم.

بسیج دانشجویی دانشگاه بیرجند توسط جوانانی با روحیه ی جهادی و انقلابی و ولایی همچنان به راه خود، پرصلابت و با اقتدار ادامه میدهد.

خاطرتان جمع آقا هنوز نبض غیرتمندی و فدایی شدن در راه دین مبین اسلام و انقلاب اسلامی در رگ های ما می تپد و می جوشد. خاطرتان جمع آقا که هنوز هم الگوی ما شهیدانی هستند که آن ها را اگر چه ندیده ایم اما مشق شهادت را از آن ها آموخته ایم.

ما از نسل حججی ها هستیم، سر می دهیم اما تن به ذلت نمی دهیم.

آقا جان
هنوز نوای حزن انگیز (این عمار) شما را از خاطر نبرده ایم. اینجا عمار ها و مالک اشتر ها، ابوذرها، سلمان ها، مقداد ها و میثم ها با بصیرت پشت خاکریز های جهاد و شهادت و مقاومت و در صف اول مبارزه و جان نثاری، راسخ و سربلند ایستاده اند، تا مبادا ترکی بر دل پر مهر رهبر بیفتد. به امید روزی که این انقلاب عزیز با حضور جنابعالی به انقلاب جهانی حضرت مهدی (عج) بپیوندد.

آقا جان در آغاز این سال جدید، ما، افسران جوان جنگ نرم در راستای عمل به منویات حضرتعالی از جمله حمایت از کالای ایرانی، همچنان کار تمیز و خودجوش و آتش به اختیار را سر لوحه ی خود قرار داده ایم. ان شاالله که بتوانیم قدمی هر چند کوچک در این راه برداشته و به زودی گزارش پیروزی ها و موفقیت ها در این عرصه را برایتان ارسال کنیم. برای ما دعا کنید

آقاجان
در پایان بسیار مایه ی مباهات و افتخار است که چفیه رهبر عزیز و فرزانه مان را به عنوات تبرک و تیمن در تشکل بسیج دانشجویی دانشگاه بیرجند داشته باشیم.

حسرت دیدارتان همچنان در قلب های ما می جوشد و می خروشد.
امیدواریم که با ارسال چفیه ی متبرک معظّم له
آرامش قلبی خود را بیابیم ان شاءالله...

سایه رهبری مستدام
مسئول بسيج دانشجويي دانشگاه بیرجند
شایان ولی پور مطلق

دفتر مقام معظم رهبری نیز در پاسخ به نامه دانشجویان متنی را به همراه یک عدد چفیه و کتاب طرح کلی اندیشه اسلامی در قرآن ارسال کرده است.

متن نامه معاونت ارتباطات مردمی دفتر مقام معظم رهبری به شرح ذیل است؛

بسمه تعالی
آقای شایان ولی پور مطلق
سلام علیکم

نامه ارسالی شما به محضر رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله العظمی خامنه ای «مدظله العالی» واصل شد.

ضمن تشکر از فعالیت های انجام گرفته به پیوست یک عدد چفیه و یک جلد کتاب طرح کلی اندیشه اسلامی در قرآن تقدیم می گردد.

از خداوند متعال، توفیق روز افزون شما را در خدمت خالصانه در عرصه های فرهنگی، و خودسازی معنوی و اعتقادی، خواستاریم.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

تابلو

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.