دشمن تلاش می‌کند ارزش‌های دینی را عقب افتادگی معرفی کند

وحید یامین‌پور:
ارسال زمان بندی شده: 
چهارشنبه, 20 تير, 1397 - 21:00
کارشناس مسائل سیاسی گفت: استعمار بااستفاده از رسانه‌های خود تلاش می‌کند ارزش‌های دینی را عقب افتادگی معرفی کند.

به گزارش حلقه وصل، وحید یامین‎پور بعدازظهر سه شنبه در ویژه برنامه پرسمان دینی که در صحن جمهوری اسلامی برگزار شد اظهارکرد:رهبر معظم انقلاب بار‌ها از استعمار فرانو سخن گفته اند، غرب در این شیوه با عوامل و رسانه‌‏هایی که در دست دارد به دنبال ترویج ضد ارزش‏هاست، آن‌ها ارزش ‏های دینی را یک معضل و عقب افتادگی معرفی کرده و به جای آن بی‏‌حیایی و آزادی جنسی را یک ارزش معرفی می‌کند.

وی افزود:حقوق و قانون زمانی به کار گرفته می‏‌شود که اخلاق در جامعه کم رنگ شود، اگر همه افراد مبتنی بر اخلاق انسانی و اسلامی رفتار کنند، دیگر لزومی بر اجرای قانون نیست، چون همه بر اساس اخلاق زندگی می‏کنند و از حد و مرز خویش عبور نمی‏‌کنند.

وی ادامه داد: متاسفانه برخی از افراد جهان غرب را طوری توصیف می‏‌کنند که گویی از بهشت سخن می‌‏گویند، در حالی که با مطالعه در مورد قوانین جامعه غربی، مجرمان، مسائل جنسی و مواد مخدرمی توان به عمق فضاحت اخلاق در جامعه غربی پی برد.

یامین پور تصریح کرد: در حال حاضر کشور‌هایی که در مسائل جنسی آزادتر هستند، بالاترین آمار خودکشی و افسردگی را دارند.

وی ادامه داد: اسلام بر موضوع عفت و حیاء و پایداری نظام خانواده تاکید دارد چرا که وقتی خانواده حفظ شود و اخلاق در آن جاری شود، دیگر مسائلی، چون خیانت، اعتیاد، بی‎فرهنگی و دیگر معضلات اجتماعی وجود نخواهد داشت.

رئیس پژوهشکده فرهنگ و هنر اسلامی گفت: انقلاب باعث رشد در خیلی از بخش‌ها شده است، اما دشمن با تزریق یاس و ناامیدی می‏ خواهد مردم را نسبت به انقلاب بدبین کند، حتی برخی بر این باورند زمان پهلوی دینداری بیشتر بوده، در حالی که اکنون بیشتر است. 

وی گفت: دوران پهلوی در دبیرستان‏‌ها دانش آموزان زیادی داشتیم که اسلام را قبول نداشتند، ولی در حال حاضر این آمار بسیار ناچیز و نزدیک به صفر است.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.