ثبت نام نخستین اردوی فرهنگی «راهیان انقلاب» آغاز شد

از سوی ستاد مردمی جبهه فرهنگی آذربایجان شرقی؛
ارسال زمان بندی شده: 
چهارشنبه, 20 تير, 1397 - 14:30
ثبت نام نخستین اردوی فرهنگی «راهیان انقلاب» جهت بازدید از نقاط تأثیرگذار انقلاب اسلامی در تهران از سوی ستاد مردمی جبهه فرهنگی استان آذربایجان شرقی آغاز و تا 27 تیرماه ادامه می یابد.

نورزاد مسئول کارگروه انقلاب اسلامی ستاد مردمی جبهه فرهنگی آذربایجان شرقی به حلقه وصل گفت: برای نخستین بار به مناسبت چهل سالگی انقلاب اسلامی ایران این اردوی فرهنگی برگزار می شود.

وی بیان داشت: اردوی فرهنگی «راهیان انقلاب» ویژه فعالین فرهنگی جهت بازدید از نقاط تأثیرگذار انقلاب اسلامی در تهران برگزار می گردد و از حضور شخصیت های کشوری مثل حاج حسین یکتا و ... نیز بهره خواهیم برد.

این فعال فرهنگی تصریح کرد: نخستین اردو ویژه برادران فعال فرهنگی از یکم تا چهارم مردادماه سالجاری برگزار می شود و علاقه مندان تا 27 تیرماه فرصت دارند که ثبت نام نمایند.

نورزاد ادامه داد: برنامه ی این اردو شامل بازدید از مجموعه ی کاخ موزه سعدآباد، حسینیه جماران، لانه جاسوسی آمریکا، معراج الشهدا تهران، مسجد لولاگر، ناحیه مقداد،  بنیاد سرچشمه، موزه عبرت، بهشت زهرا، حرم امام راحل(ره) و زیارت قم و جمکران می شود.

مسئول کارگروه انقلاب اسلامی جبهه فرهنگی آذربایجان شرقی افزود: علاقه مندان جهت ثبت نام می توانند عنوان دوره و مشخصات فردی خود را به شماره 300074074050 ارسال نمایند بعد از گزینش اولیه افراد به این اردو اعزام می شوند.

وی خاطر نشان کرد: هدف ما یک جریان سازی است به همین دلیل فعالین فرهنگی مؤثر و اثرگذار استان به این اردو اعزام می شوند تا بتوانند بعد از بازگشت این راه را ادامه دهند و در مجموعه های خود برگزار کننده اردوی «راهیان انقلاب» باشند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.