آغاز دوره های تابستانه ی «گردان نسل پنجم» در شیراز

ویژه دختران دانش آموز؛
ارسال زمان بندی شده: 
چهارشنبه, 20 تير, 1397 - 09:00
گردان «نسل پنجم» دوره های تابستانه ی فرهنگی، هنری و رسانه ای را ویژه دختران دانش آموز شیرازی برگزار و جمعه 22 تیرماه آخرین مهلت ثبت نام در این دوره ها اعلام شده است.

زهرا احمدی مسئول گردان نسل پنجم در شیراز به حلقه وصل گفت: این گردان دانش آموزی فعالیت خود را زیر نظر کانون فرهنگی رهپویان وصال شیراز از سال 93 آغاز کرده است.

وی بیان داشت: در واقع واحد دانش آموزی کانون فرهنگی رهپویان وصال برای دو گروه 7 تا 12 و 12 تا 18 سال دختران و پسران در طول سال و به ویژه ایام تابستان برنامه های متنوع و مختلفی را تدارک می بیند.

احمدی ادامه داد: برای تابستان امسال نیز دوره هایی ویژه دانش آموزان دختر در نظر گرفته شده است که ثبت نام این دوره ها تنها تا روز جمعه 22 تیرماه ادامه می یابد.

مسئول گردان نسل پنجم تصریح کرد: برنامه در قالب اردوهای علمی و تفریحی، سفرهای زیارتی و سیاحتی، کارگاه های آموزشی، برنامه های ورزشی و جشن روز دختر برگزار می شود.

این فعال فرهنگی ضمن اشاره به اینکه کلاس های آموزشی از هفته آینده آغاز می گردد افزود: کلاس ها داستان نویسی، تئاتر، عکاسی و مهارت های زندگی نیز در 8 الی 10 جلسه با حضور اساتید برجسته استانی در طول تابستان برگزار و علاقه مندان جهت شرکت در این کلاس ها می توانند مشخصات فردی خود را به شماره 09172119893 ارسال کنند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.