با توجه به بروز شایعاتی مبنی بر فیلترینگ اینستاگرام، بنظر شما در دوران پیشرفته مجازی این روزها، آیا فیلترینگ راه حل برون رفت از معضلات فضای مجازی است؟

با توجه به بروز شایعاتی مبنی بر فیلترینگ اینستاگرام، بنظر شما در دوران پیشرفته مجازیِ این روزها، آیا فیلترینگ راه حل برون رفت از معضلات فضای مجازی است؟

دیدگاه کاربران

ناشناس

این شکل نظرسنجی و طرح سئوال نشان دهنده این است که طراح سئوال به خوبی نسبت به مسائل راهبردی و کلان فضای مجازی مطلع نیست.
گرچه فیلترینگ آخرین راهکار نیست ولی لازم است مجموعه ای از کارها کنار هم قرار گیرد که متاسفانه رویکرد سیاسی و ترجیح منافع جناحی و شخصی بر ملی مانع از این موضوع شده است. راه حل که بسیار هم ساده و عملیاتی است فیلتر پیام رسانهای فاسد و صهیونیستی در عین توجه به رشد پیام رسان های بومی است. کاری که در کشورهای پیشگام و غربی نیز انجام می شود و ضمن ممانعت از خروج میلیونها دلار ارز و اطلاعات حساس از کشور و آلوده شدن ذهن جوانان، به رشد قابل توجه پیام رسانهای بومی آنها انجامیده است چین و روسیه و کره و .. همه نشان از موفقیت این راهکار است هرچند در ایران ضمن ممانعت از رشد پیامرسانهای بومی و در دسترس گذاشتن فیلتر شکن ها همان خیانتی انجام می شود که نسبت به صنایع وطنی دیگر هم در حال انجام است.

ناشناس

توجه بفرمایید که اینستاگرام پیامرسان به صراحت صهیونیستی است که براحتی صفحات تاثیرگذار را حذف میکند و ضمن بلعیدن ارز کشور و دزدی اطلاعات آلوده کردن ذهن جوانان آنها را به سمت فساد سوق میدهد . این درحالی است که ما پیامرسانهای بومی و جایگزینی مانند سلام و لنزور داریم که اگر توسعه یابند ضمن به کارگیری هزاران جوان بیکار و ممانعت از خروج ارز می توانند در خدمت رشد تفکر اسلامی و بومی قرار گیرد.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.