برگزاری سلسله نشست های «معرفت حضور» در خیمه انتظار مشهد

با حضور چهره ها و شخصیت های فرهنگی و انقلابی؛
ارسال زمان بندی شده: 
يكشنبه, 3 تير, 1397 - 15:45
سلسله همایش های «معرفت حضور» با عنوان «سه قدم سمت خدا» از دوم تیرماه تا دوم مردادماه همه روزه با سخنرانی اساتید فرهنگی و انقلابی همزمان با نماز ظهر و مغرب در خیمة الانتظار مشهد برگزار می شود.

به گزارش سرویس استان های حلقه وصل، سلسله نشست‌های «معرفت حضور» با عنوان «سه قدم سمت خدا» از روز گذشته دوم تیرماه تا دوم مردادماه همه روزه با سخنرانی اساتید حوزه و دانشگاه همزمان با نماز ظهر و مغرب درخیمة الانتظار مشهد برگزار می گردد.

این سلسله نشست‌ها در قالب‌های کارگاه مباحثاتی، نشست‌های تخصصی، مجمع عمومی و حلقه‌های مطالعاتی با موضوعات بازشناسی جایگاه و رسالت اهل بیت(ع) در تهذیب نفس، حقیقت عبادت و دین‌داری از منظر معصومین(ع)، معرفت نفس(سریع‌ترین راه سیر و سلوک الی الله)، تهذیب نفس و سلوک فردی و اجتماعی از منظر امام خمینی(ره)، گام‌های عملی تبیین دیدگاه‌های امام خمینی(ره) و علامه طباطبایی در تهذیب نفس و خودسازی برگزار می شود.

سلسله نشست‌های «معرفت حضور»  با سخنرانی حجج الاسلام محمد مهدی ماندگاری، غفاری، مهدوی رافع، واسطی، نظافت، نخاولی، سوری، شهادتی، آخوندی و آیت‌الله صدر الساداتی و صدیقی نماینده مجلس خبرگان رهبری و استاد جلیل معماریانی همراه است.

یادآور می شود، این نشست‌ها همه روزه همزمان با نماز ظهر از ساعت ۱۱ الی ۱۲:۳۰ و نماز مغرب از ساعت ۱۸:۳۰ الی ۲۰ در خیمةالانتظار واقع در مطهری شمالی۴۶ برگزار خواهد شد.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ایتا شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در سروش شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در بله شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ای گپ شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.