دیرالعدس پس از آزادسازی توسط رزمندگان فاطمیون(س)+فیلم

نبردی که نفس تروریست ها را به شماره انداخت؛
ارسال زمان بندی شده: 
يكشنبه, 3 تير, 1397 - 09:30
عملیات دیرالعدس نقطه عطفی در تاریخ مجاهدت‌های رزمندگان فاطمیون(س) و محور مقاومت بود که زمینه‌ساز عملیات‌های هباریه و تل قرین شد.

به گزارش حلقه وصل، دیرالعدس شهری استراتژیکی در جنوب سوریه و در نزدیکی مرزهای فلسطین اشغالی است. 19 بهمن اسفند 1393 رزمندگان فاطمیون(س) پس از نبردی سنگین که چند روز به طول انجامید موفق شدند شهر دیرالعدس را از وجود تکفیری‌ها پاکسازی کنند و همچون خیلی از عملیات‌های دیگر، به عنوان خط شکنان محور مقاومت وارد شهرهای در اشغال تکفیری‌ها شوند.

عملیات دیرالعدس نقطه عطفی در تاریخ مجاهدت‌های رزمندگان فاطمیون(س) و محور مقاومت بود که زمینه‌ساز عملیات‌های هباریه و تل قرین شد.

تصاویری از گوشه‌های شهر دیرالعدس پس از آزادسازی از چنگ تروریست‌ها توسط رزمندگان فاطمیون(س) در استان درعا توسط مرکز رسانه‌ای فاطمیون(س) تهیه شده که در ادامه قابل مشاهده است:

فاطمیون(س) در سال 1392 شمسی با تلاش‌های شهید توسلی (ابوحامد) با گردآوری 22 نفر برای دفاع از حرم تشکیل شد، و  تبدیل به تیپ شد و امروز با دارا بودن چند هزار نیرو با نام لشکر فاطمیون(س) با نام عربی (لواء فاطمیون(س)) شناخته می‌شوند. لشکر فاطمیون(س) دارای چند هزار نیروی متعهد و متخصص می‌باشد که به‌تصریح بسیاری از حاضران در جنگ سوریه، این لشکر عامل موفقیت جبهه مقاومت و حفظ حرم حضرت زینب(س) است.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.