رویداد ایده پردازی و تجربه نگاری اردوهای مشهد مراکز فرهنگی اصفهان

سه شنبه ۵ تیرماه برگزار می شود؛
ارسال زمان بندی شده: 
يكشنبه, 3 تير, 1397 - 09:30
رویداد ایده پردازی و تجربه نگاری اردوهای مشهد مراکز فرهنگی اصفهان سه شنبه ۵ تیرماه از سوی ستاد مردمی جبهه فرهنگی استان برگزار می شود.

محمد پهلوان زاده مسئول بخش شبکه سازی ستاد مردمی جبهه فرهنگی استان اصفهان به حلقه وصل گفت: نخستین رویداد ایده پردازی و تجربه نگاری اردوهای مشهد مراکز فرهنگی استان برگزار می گردد.

وی بیان داشت: این برنامه در قالب ارائه ی طرح ها، مدل ها و ایده های مجموعه ها در زمینه ی برگزاری اردوهای مشهد، معرفی و اشتراک گذاری ظرفیت های نرم افزاری و سخت افزاری در برگزاری این اردو و بهره مندی از کارشناسان و پیشکسوتان این عرصه برگزار می شود.

این فعال فرهنگی ادامه داد: در واقع همان طور که از عنوان نشست مشخص است مدیران مراکز فرهنگی استان به بیان تجربیات و ایده های خود در خصوص اردوهای مشهد می پردازند و ما امیدواریم این تبادل اطلاعات و تجربیات به برگزاری هرچه بهتر و اثرگذارتر بودن این اردوها کمک کند.

پهلوان زاده تصریح کرد: در نهایت نیز ما سعی خواهیم کرد که بسته ای از تمام این تجربیات و ظرفیت های استانی و اردوی مشهد تهیه و در اختیار مؤسسات و مجموه های فرهنگی قرار دهیم.

مسئول شبکه سازی ستاد مردمی جبهه فرهنگی استان اصفهان افزود: این رویداد عصر سه شنبه پنجم تیرماه از ساعت 17 الی 20 در مسجد قمر بنی هاشم واقع در گلزار شمالی کوچه شهید باطنی 39 برگزار می گردد.

وی خاطر نشان کرد: علاقه مندان تمام مجموعه های فرهنگی که چندین دوره این اردوها را برگزار کرده اند و یا دغدغه مند در این امر هستند می توانند جهت کسب اطلاعات بیش تر و یا ارسال ایده و طرح خود با شماره ی 09103539639 تماس حاصل نمایند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.