هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی در کرمانشاه برگزار می شود

۶ تا ۱۲ تیرماه؛
ارسال زمان بندی شده: 
شنبه, 2 تير, 1397 - 11:30
هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی از چهارشنبه ۶ تیرماه تا سه‌شنبه ۱۲ تیرماه هر روز با یک عنوان خاص و بر مبنای مباحث روشنگری و انقلابی در کرمانشاه برگزار می‌شود.

به گزارش سرویس استان های حلقه وصل، جلسه‌ ی هم‌اندیشی و برنامه‌ریزی نهادهای و دستگاه‌های مختلف فرهنگی و اجرایی استان کرمانشاه جهت اعلام برنامه‌های هفته حقوق بشر آمریکایی برگزار شد.

در این جلسه اداره‌کل بنیاد شهید وامور ایثارگران، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس‌، حوزه هنری استان وسپاه حضرت نبی‌اکرم(ص) استان حضور یافتند.

برنامه هایی که نهادهای مذکور هر کدام در حیطه وظایف خود برای این هفته تدارک دیده‌اند، در این جلسه تشریح شد.

برگزاری مراسم شهدای هفتم تیر به مناسبت شهادت مظلومانه دکتر بهشتی و ۷۲ تن از یاران امام خمینی(ره) با انفجار بمب به دست منافقان در دفتر مرکزی حزب جمهوری اسلامی، از جمله برنامه ویژه این هفته است.

برگزاری سلسله نشست‌های معرفی ابعادی حقوق و بشر اسلامی، برگزاری نشست‌های بصیرت‌افزایی در زمینه شناخت ماهیت و چگونگی پیدایش گروه‌های تروریستی‌، فضاسازی محیطی، اجرای برنامه‌های تلویزیونی و برگزاری جلسات روشنگری از دیگر برنامه‌های اجرایی در این هفته از سوی سازمان‌ها و نهادهای مختلف صورت می گیرد.

یادآور می شود، هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی از چهارشنبه ۶ تیرماه، تا سه‌شنبه ۱۲ تیرماه هر روز با یک عنوان خاص و بر مبنای مباحث روشنگری و انقلابی در کرمانشاه برگزار می‌شود.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.