بخش ویژه بیستمین همایش کتاب سال حوزه به موضوع انقلاب اسلامی ایران، اختصاص یافت

همزمان با چهلمین سال پیروزی انقلاب
ارسال زمان بندی شده: 
چهارشنبه, 30 خرداد, 1397 - 14:45
حجت الاسلام والمسلمین مقیمی حاجی گفت: بخش ویژه بیستمین همایش کتاب سال حوزه به موضوع انقلاب اسلامی ایران، اختصاص یافت.

به گزارش حلقه وصل، حجت الاسلام والمسلمین مقیمی حاجی، دبیر این همایش گفت: همزمان با چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران، در بیستمین دوره کتاب سال حوزه، برترین آثار علمی مرتبط با موضع «انقلاب اسلامی ایران» انتخاب شده و از صاحبان آن تجلیل می شود.

وی در ادامه افزود: نویسندگان برادر و خواهر حوزه های علمیه داخل و خارج کشور که کتابی از آنان در یکی از سالهای 1387 تا 1397 برای اولین بار منتشر شده باشد، می توانند در «بخش ویژه انقلاب اسلامی» این همایش شرکت کنند.
مقیمی، درباره نحوه شرکت در این همایش گفت: نویسندگان ارجمند حوزوی، پس از مراجعه به سایت همایش به نشانی www.ketabehowzeh.ir  و ثبت نام اینترنتی، دو نسخه از اثر خود را به نشانی قم، جمکران، بلوار انتظار، مرکزمدیریت حوزه‌های علمیه ، دبیرخانه همایش کتاب سال حوزه  ارسال نمایند.

وی تلفن  را برای پاسخگویی به سؤالات علاقمندان معرفی کرد.

علاقه مندان می توانند برای دریافت اخبار و پاسخگویی به سوالات بیستمین همایش کتاب سال حوزه را از طریق  شماره   02537255890 (داخلی 603-605 )  و پیام رسان داخلی به نشانی (@ketabehowzeh ) مراجعه کنند.

شایان ذکر است، پس از پایان فرایند ارزیابی علمی آثار رسیده، برترین آثار مکتوب حوزویان طی مراسم باشکوهی در بهمن ماه 1397 معرفی شده و از صاحبان آن تجلیل می شود

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.