فراخوان کنگره ملی شعر دفاع مقدس ظرف 20 روز آینده منتشر می شود

اکرامی‌فر خبر داد:
ارسال زمان بندی شده: 
چهارشنبه, 30 خرداد, 1397 - 13:45
دبیر بیست و یکمین کنگره ملی شعر دفاع مقدس گفت: نیمه اول اسفند ماه زمان برگزاری دوره بیست و یکم خواهد بود، اما فراخوان ظرف 20 روز آینده منتشر خواهد شد.

به گزارش حلقه وصل، محمود اکرامی‌فر دبیر بیست و یکمین کنگره ملی شعر دفاع مقدس درباره این دوره از جشنواره اظهار داشت: پس از اینکه شورای سیاستگذاری کنگره ملی شعر دفاع مقدس با حضور آقایان مودب، محقق، اسماعیلی، فروغی، میربابا، کریم‌پور، داوودی، محدثی خراسانی و... چند جلسه برگزار کرد، نهایتا بنده به عنوان دبیر علمی انتخاب شدم و حکم دبیری هم از سوی بهمن کارگر، رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس منتشر شد.

وی در ادامه با بیان اینکه این دوره از کنگره احتمالا به میزبانی شیراز برگزار خواهد شد،‌ تصریح کرد: در جلسات برگزار شده پیشنهاداتی درباره محل برگزاری دوره بیست و یکم مطرح شد و احتمالا شیراز میزبان خواهد بود.

اکرامی‌فر همچنین در پاسخ به سوالی در خصوص زمان برگزاری کنگره ملی شعر دفاع مقدس و انتشار فراخوان آن عنوان کرد: نیمه اول اسفند ماه زمان برگزاری دوره بیست و یکم خواهد بود، اما فراخوان ظرف 20 روز آینده منتشر خواهد شد.

دبیر بیست و یکمین کنگره ملی شعر دفاع مقدس خاطر نشان کرد: در مورد کم و کیف این دوره در شورای سیاستگذاری تصمیم‌گیری خواهد شد اما تلاش ما بر این است که همه استان‌ها روی اهداف متمرکز باشند تا دوباره جریان شعر دفاع مقدس را احیا کنیم و در این راستا استان‌ها را فعال کنیم.

وی در پایان سخنان خود با دعوت از همه طیف‌ها در همه حوزه‌ها برای شرکت در این دوره از کنگره اضافه کرد: حوزه دفاع مقدس حوزه ملی و دینی است، از این رو از همه جریان‌های شعر، طیف‌های مختلف و دیدگاه های گوناگون دعوت می‌کنیم تا در این کنگره شرکت کنند تا کنگره‌ای همه جانبه داشته باشیم.

گفتنی است، روز گذشته سردار سرتیپ بسیجی بهمن کارگر، رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس طی حکمی محمود اکرامی‌فر را به عنوان دبیر بیست و یکمین کنگره ملی شعر دفاع مقدس منصوب کرد.

در متن این حکم آمده است:

«جناب آقای محمود اکرامی‌فر

با اهدای سلام و درود بر محمد (ص) و آل محمد (ص)

با احترام؛ نظر به سوابق و تجارب مفید جنابعالی در حوزه شعر دفاع مقدس، به موجب این حکم به عنوان، «دبیر برگزاری بیست و یکمین کنگره ملی شعر دفاع مقدس» منصوب می‌شوید.

امید است با رعایت ضوابط و قوانین ابلاغی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و سازمان ادبیات و تاریخ دفاع مقدس با به کارگیری ظرفیت‌های ادارات کل در استان‌های کشور و با عنایت حق تعالی و تحت توجهات حضرت ولی عصر (عج) و ارواح مطهر شهیدان سرافراز این مرز و بوم، همواره موفق و پیروز باشید.»

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ایتا شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در سروش شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در بله شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ای گپ شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.