اجرای مسابقه ایده پردازی قرآنی همراه با دوره آموزشی کارآفرینی در قم

با همکاری ستاد مردمی جبهه فرهنگی استان؛
ارسال زمان بندی شده: 
چهارشنبه, 30 خرداد, 1397 - 12:30
دوره ی آموزشی کارآفرینی و مسابقه ایده پردازی قرآنی با عنوان «طلیعه قرآنی» با همکاری ستاد مردمی جبهه فرهنگی استان قم برگزار و 14 تیرماه آخرین مهلت ارسال ایده و ثبت نام در دوره ی آموزشی عنوان شده است.

اسلام نطاق معاونت آموزش ستاد مردمی جبهه فرهنگی قم به حلقه وصل گفت: رویداد طلیعه قرآنی با همکاری دفتر تبلیغات اسلامی برگزار می‌شود، این رویداد در حوزه‌های فرهنگی با تمرکز بر مفاهیم و فرهنگ قرآنی کمک می‌کند تا ایده‌پردازان مسیر کارآفرینی را طی کنند.

وی ضمن اشاره به اینکه این دوره نخستین دوره‌ای است که به این سبک با تمرکز بر حوزه قرآنی برگزار می‌شود بیان داشت: عموم مردم می‌توانند در این رویداد شرکت کنند و تا 14 تیرماه فرصت دارند جهت ثبت نام در دوره ی آموزشی و ارسال ایده های قرآنی جهت شرکت در مسابقه ایده پردازی قرآنی اقدام کنند.

نطاق تصریح کرد: در این دوره‌های آموزشی، ضمن اینکه شرکت‌کنندگان ایده‌های کارآفرینانه خود را مطرح می‌کنند امکان دریافت مشاوره‌های تخصصی و حرفه‌ای از مدرسان و مربیان نیز وجود دارد و گام به گام این مشاوران همراه ایده‌پردازان از مرحله ایده خام تا عرضه به سرمایه‌گذار حرکت می‌کنند.

معاونت آموزش ستاد مردمی جبهه فرهنگی قم ادامه داد: در واقع این دوره با هدف ایده پردازی و کارآفرینی قرآنی، آموزش روش ها و تکنیک های خلاقیت و ایدهپردازی و حمایت از ایده های خلاق و نوآورانه در دو بخش دیجیتال و هنری برگزار می گردد.

وی اضافه کرد: بخش دیجیتال شامل سایت، شبکه های اجتماعی، نرم افزار، بازی موبایلی، ابزارک ها و... و بخش هنری شامل سرگرمی های مذهبی، ابزارهای کمک آموزشی،اسباب بازی، ابزار تبلیغ،  هنرهای تجسمی و ... می شود.

این فعال فرهنگی یادآور شد: محورهای مسابقه نیز شامل آموزش، ارائه خدمات قرآنی و تبلیغ و ترویج قرآن کریم می شود. علاقه مندان جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیش تر می توانند به سایت www.balagh.ir  مراجعه نمایند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.