نخستین بزرگداشت شهید مصطفی چمران در ازنا برگزار می شود

به همت مؤسسه فرهنگی حرکةالحسین؛
ارسال زمان بندی شده: 
يكشنبه, 27 خرداد, 1397 - 15:15
نخستین بزرگداشت شهید مصطفی چمران به همت مؤسسه فرهنگی حرکةالحسین ازنا جمعه یکم تیرماه برگزار می شود.

حمید سلطانی مدیر مؤسسه فرهنگی حرکةالحسین ازنا به حلقه وصل گفت: همان طور که می دانید فعالیت مؤسسه طی سال گذشته و امسال با محوریت خانواده، دفاع مقدس و امور تربیتی دنبال می شود.

وی بیان داشت: در حوزه دفاع مقدس و شهدا نشست های کتابخوانی در حال برگزاری است و از اسفندماه سال گذشته نیز برگزاری بزرگداشت سرداران ملی را آغاز کرده ایم.

سلطانی ادامه داد: بیست و هفتمین نشست کتابخوانی با محوریت کتاب «پرواز تا بی نهایت» در خصوص شهید بابایی 29 خردادماه همراه با مناجات حضرت امیر برگزار می گردد.

مدیر مؤسسه حرکةالحسین ازنا تصریح کرد: در راستای برنامه بزرگداشت سرداران نیز جمعه یکم تیرماه نخستین بزرگداشت شهید مصطفی چمران به مناسبت سالروز شهادت ایشان برگزار می شود.

این فعال فرهنگی افزود: ما 21 سردار ملی را شناسایی و تصمیم گرفتیم همزمان با سالروز شهادتشان برنامه ی بزرگداشتی را جهت معرفی ابعاد شخصیتی این شهدا و ارائه الگو برای نسل امروز برگزار نماییم.

وی خاطر نشان کرد: تا کنون بزرگداشت شهید آوینی، شهید شیرودی و شهید بروجردی برگزار و شهید چمران چهارمین شهیدی ست که ویژه برنامه ی بزرگداشت وی در محل مؤسسه ویژه برادران از ساعت 22 همراه با سخنرانی، مداحی و قرائت وصیت نامه شهید برگزار می گردد.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.