تشکیل گروه هم‌اندیشی جشنواره «جبرئیل امین» در فضای مجازی

جشنواره تجلیل از حافظان کل قرآن کریم؛
ارسال زمان بندی شده: 
چهارشنبه, 23 خرداد, 1397 - 10:30
مسئول تبلیغات ستاد برگزاری جشنواره ملی «جبرئیل امین» از راه‌اندازی گروه هم‌اندیشی این جشنواره در فضای مجازی خبر داد و گفت: جشنواره تجلیل از حافظان کل قرآن کریم شهریورماه سالجاری در استهبان برگزار می شود.

مهدی شهسوار مسئول تبلیغات ستاد برگزاری جشنواره ملی«جبرئیل امین» به حلقه وصل گفت: گروه هم‌اندیشی این جشنواره در فضای مجازی با مشارکت مسئولان و حافظان مراکز شبانه‌روزی و شعب مؤسسه بیت‌الاحزان به منظور هم‌اندیشی و بررسی راهکارهای برگزاری شایسته جشنواره به زودی راه اندازی می شود.

وی بیان داشت: در این جشنواره تلاش خواهیم کرد تعامل بیشتری با حافظان قرآن کریم و شعب مؤسسه داشته باشیم، به همین منظور نمایشگاه عکسی از فعالیت‌های مراکز شبانه‌روزی و شعب مؤسسه بیت‌الاحزان در حاشیه جشنواره «جبرئیل امین» برپا خواهد شد.

مدیر روابط عمومی مؤسسه بیت‌الاحزان حضرت زهرا(س) از تمامی مسئولان شعب، مدیران مراکز شبانه‌روزی حفظ تخصصی و حافظان قرآن مؤسسه دعوت کرد تصاویر با کیفیت خود از فعالیت‌های آموزشی، عمرانی، فرهنگی، اردوهای جمعی، محافل انس با قرآن، بازدید مسئولان، موقوفات قرآنی و ... را به ایمیل مؤسسه به نشانی beytolahzan۹۲@gmail.com ارسال کنند.

مسئول تبلیغات ستاد برگزاری جشنواره «جبرئیل امین» تأکید کرد: به صاحبان ۱۰ تصویر برتر که علاوه بر دارا بودن جنبه هنری، از کیفیت مناسبی نیز برخوردار باشند هدایایی به رسم سپاس تقدیم خواهد شد.

وی ادامه داد: ما هر ساله جشن فارغ‌التحفیظی حافظان كل قرآنی كه در مدارس شبانه‌روزی حفظ تخصصی یكساله قرآن این مؤسسه موفق به حفظ كل قرآن می‌شدند،‌ را برگزار می‌كنیم اما تاكنون نامی برای آن انتخاب نشده بود.

مدیر روابط عمومی مؤسسه بیت‌الاحزان حضرت زهرا(س)، زمان برگزاری این جشنواره ۱۵ شهریورماه امسال و مكان آن را شهرستان استهبان اعلام كرد و گفت: در این جشنواره قریب به ۲۵۰ تا ۳۰۰ حافظ كل قرآنی كه طی یكسال گذشته در مدارس تخصصی ما موفق به حفظ كل قرآن كریم شده‌اند، تجلیل خواهند شد.

وی یادآور شد: با احتساب حافظان كل قرآنی كه امسال فارغ‌التحفیظ می‌شوند، قریب ۲ هزار حافظ كل قرآن توسط مؤسسه بیت‌الاحزان تربیت شده‌اند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.