برگزاری دوره ی آموزشی طب اسلامی با رویکرد سبک زندگی ایرانی اسلامی در اراک

به همت مؤسسه قرآن و عترت اصحاب الثقلین؛
ارسال زمان بندی شده: 
چهارشنبه, 23 خرداد, 1397 - 09:15
مدیر مؤسسه قرآن و عترت اصحاب‌الثقلین از برگزاری دومین دوره آموزشی طب اسلامی با رویکرد سبک زندگی ایرانی اسلامی در اراک خبر داد و گفت: این دوره تیرماه به مدت دو روز برگزار می شود.

پیمان عین‌القضاتی مدیر مؤسسه قرآن و عترت اصحاب الثقلین در اراک به حلقه وصل گفت:  سلسله نشست هایی با عنوان «شفا» برگزار می شود که دومین دوره ی آن در قالب طب اسلامی و با رویکرد سبک زندگی ایرانی اسلامی برگزار می گردد.

وی بیان داشت: هدف از برگزاری دومین دوره آموزشی طب اسلامی سنتی، فرهنگ‌سازی و تغییر نگرش براساس ارزش‌ها و هنجارها است.

عین‌القضاتی ادامه داد: این دوره به سلسه نشست‌های آموزشی پیرامون بهداشت و سلامت از منظر سبک زندگی ایرانی اسلامی تاکید می‌کند، اگر عموم مردم با تمهیداتی که در طب سنتی و ایرانی بیان و با نگاه اسلامی تقویت می‌شود، آشنایی پیدا کنند، در پیشگیری از امراض و انواع بیماری‌ها به آن‌ها کمک می‌نماید.

مدیر مؤسسه قرآن و عترت اصحاب‌الثقلین افزود: در تلاش هستیم با برگزاری این دوره آموزشی از طریق فرهنگ‌سازی و الگو‌سازی عموم شهروندان، قرآنیان و... با این رویکرد فرهنگی آشنا شوند.

عین‌القضاتی اظهار کرد: در سبک زندگی و سنتی تنها درمان‌گری ملاک نیست بلکه مهم پیشگیری است. در طب مدرن به درمان جسم پرداخته می‌شود و در طب اسلامی سعی بر طرح مباحث مرتبط با حوزه بهداشت و سلامت است.

وی افزود: دومین دوره آموزشی طب اسلامی‌سنتی یک دوره کوتاه مدت و برابر با ۸ الی ۱۶ ساعت آموزشی است، برای آموزش این دوره از دو استاد از دانشگاه علوم پزشکی اراک و تهران دعوت بعمل آمده است.

مدیر مؤسسه قرآن و عترت اصحاب‌الثقلین تصریح کرد: زمان ثبت‌نام این دوره از ۵ خرداد‌ماه آغاز شده و تا ۳۱ خرداد‌ماه ادامه دارد این دوره تیرماه سال جاری به مدت دو روز در محل فرهنگ‌سرای آیینه برگزار می‌شود.

عین‌القضاتی افزود: افراد برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره‌های ۳۳۱۲۱۸۰۰-۳۳۱۲۵۴۲۶ تماس حاصل کنند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.