ثبت نام مرحله نخست دوره جذب و تربیت مربی بینش مطهر در اهواز آغاز شد

با همکاری مجموعه فرهنگی طلیعه داران ظهور؛
ارسال زمان بندی شده: 
سه شنبه, 22 خرداد, 1397 - 13:45
نخستین مرحله دوره جذب و تربیت معلم و مربی بینش مطهر با همکاری مجموعه فرهنگی طلیعه داران ظهور اهواز برگزار و ثبت نام تا 31 خردادماه صورت می گیرد.

به گزارش حلقه وصل، حجت‌الاسلام ایمان کسایی مسئول دبیرخانه بینش مطهر خوزستان بیان داشت: دوره بینش مطهر با تفاهم انجام شده بین دانشگاه فرهنگیان، مرکز مطالعات راهبردی دانشگاه امام حسین(ع) و مؤسسه بینش مطهر تهران در استان برگزار می‌شود.

وی گفت: عنوان برنامه، اولین مرحله دوره جذب و تربیت معلم و مربی بینش مطهر است و هدف آن آشنایی معلمان با مبانی اندیشه‌های شهید مطهری است. علاوه بر معلمان طلاب و دانشجویان نیز می‌توانند در این دوره شرکت کنند.

کسایی با بیان اینکه دوره بینش مطهر در ۲۰ استان از جمله خوزستان اجرا می‌شود، افزود: این دوره بر اساس ۴۰ کتاب شهید مطهری و در قالب ۱۰ مرحله اجرا خواهد شد.

مسئول دبیرخانه بینش مطهر خوزستان ادامه داد: دوره از نیمه‌های تیر و در ۱۲ هفته برگزار می‌شود. ثبت نام برای آقایان و بانوان تا ۳۱ خردادماه از طریق پایگاه اینترنتی بینش مطهر انجام می‌شود.

وی گفت: محل برگزاری دوره مجموعه فرهنگی طلیعه داران ظهور واقع در خیابان امام خمینی (ره) شرقی، بین خیابان سلطانی و یوسفی روبروی سازمان میراث فرهنگی استان خوزستان است.

منبع: ایکنا

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.