روایتی از آزادسازی شهرهای نبل و الزهرا در 2 مستند

از شبکه مستند ببینید:
ارسال زمان بندی شده: 
سه شنبه, 22 خرداد, 1397 - 11:15
شبکه مستند سه‌شنبه 22 خرداد فیلم‌های «بهار را تو روایت کن» و «نگاره‌ای از باد و باران» را برای علاقه‌مندان به آثار مستند روی آنتن می‌برد.

به گزارش حلقه وصل، «بهار را تو روایت کن» به کارگردانی علیرضا آل یمین روایتی از عملیات آزادسازی شهرهای نبل و الزهرا در سوریه، سه‌شنبه 22 خرداد ساعت 19:30 از شبکه مستند پخش می‌شود.

«بهار را تو روایت کن» مراحل آزادسازی شهرهای نبل و الزهرا را به تصویر کشیده شهرهایی با ۶۵ هزار نفر جمعیت که سال‌ها در محاصره گروه‌های تروریستی احرار الشام، جبهه النصره و الجبهه الشامیه بود و در این مدت بیش از هزار نفر از شهروندانشان براثر حملات هرروزه و گلوله‌باران مداوم تروریست‌ها به شهادت رسیدند.

این مستند 40 دقیقه‌ای  با پخش تصاویر واقعی از محاصره این دو شهر شیعه‌نشین و آزادسازی آن‌ها توسط ارتش سوریه و متحدانش روی آنتن خواهد رفت.

این فیلم کاری از مرکز مستند حقیقت است و مرتضی شعبانی تهیه‌کنندگی آن را بر عهده دارد و تکرار آن چهارشنبه 23 خرداد ساعت 8 خواهد بود.

«نگاره‌ای از باد و باران» به تهیه‌کنندگی مشترک صابر یاور زاده و ولی‌الله قربانی هم امشب ساعت 19 پخش می‌شود.

این مستند که ولی‌الله قربانی کارگردانی آن را بر عهده داشته به معرفی و بررسی معماری سنتی طبرستان و بیان تأثیرات آن بر مردم آن دیار می‌پردازد.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.