برگزاری نخستین دوره «چمران شناسی» با حضور اساتید لبنانی در مشهدمقدس

به همت مجمع جوانان شهیدچمران؛
ارسال زمان بندی شده: 
سه شنبه, 22 خرداد, 1397 - 12:15
نخستین دوره ی «چمران شناسی» درکشور از سوی مجمع جوانان شهید چمران با حضور اساتید برجسته لبنانی در مشهدمقدس برگزار و ثبت نام 31 خردادماه به صورت حضوری صورت می گیرد.

محمدچاره ساز مسئول اجرایی دوره ی «چمران شناسی» به حلقه وصل گفت: مجمع جوانان شهید چمران در جهت معرفی ابعاد مختلف شخصیت این شهید بزرگوار در نظر دارد برای نخستین بار در سطح کشور، دوره ی چمران شناسی را برگزار کند.

وی بیان داشت: این دوره در سه فرایند و مرحله برگزار و ثبت نام دوره ی مقدماتی آن در همایش سالگرد شهادت دکتر مصطفی چمران که پنجشنبه 31 خرداد ماه در دانشگاه فردوسی مشهد، تالار علوم از ساعت 17 تا 19 برگزار می شود به صورت حضوری صورت می گیرد.

چاره ساز تصریح کرد: این دوره ویژه اساتید، دانشجویان و فارغ التحصیلان با حضور اساتید برجسته از ایران و لبنان همراه با ارائه گواهینامه از سوی بنیاد شهید چمران برگزار می گردد.

مسئول اجرایی دوره چمران شناسی ادامه داد: دوره مقدماتی در قالب میزگرد، پرسش و پاسخ، کارگروه، سیره پژوهشی و سیر مطالعاتی طی 12 جلسه روزهای پنجشنبه عصر برگزار می شود.

وی افزود: در پایان هم مراسم اختتامیه ای برگزار و گواهی پایان دوره به شرکت کنندگان اهدا می شود. البته ناگفته نماند که یکی از شرایط حضور بانوان در این دوره متأهل بودن است.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.