مناجات‌خوانی «منصور ارضی» در شب هفتم ماه رمضان+فیلم

در مسجد ارک تهران برگزار شد؛
ارسال زمان بندی شده: 
چهارشنبه, 2 خرداد, 1397 - 16:00
فیلم مناجات‌خوانی «منصور ارضی» در شب هفتم ماه مبارک رمضان در مسجد ارک تهران منتشر شد.

به گزارش حلقه وصل، «دعا» از جمله رفتارهای زیبایی است که اهل‌بیت(ع) آن را به ما آموختند و حتی می‌توان از آن با تعبیر سلاح مومن نام برد که در بسیاری اوقات با دعا کردن ـ با توجه و اخلاص ـ به سرعت بسیاری از ناجوری‌ها و معضلات پس زده می‌شود و گشایش‌هایی نیز ایجاد می‌شود. به عبارت دیگر، از نزدیک‌ترین حالات انسان به خداوند متعال دعا و مناجات با معبود خویش است. این عمل به قدری اهمیت دارد که خداوند در آیاتی از قرآن به صورت مستقیم و غیر مستقیم انسان‌ها را دعوت به انجام آن کرده است. به عنوان نمونه در بخشی از آیه 60 سوره غافر می‌فرماید: «وَ قَالَ رَبُّكُمُ ادْعُونِی أَسْتَجِبْ لَكُمْ؛ پروردگار شما می‌گوید بخوانید مرا تا برای شما استجابت کنم».

هر ساله با آغاز ماه مبارک رمضان روزه‌داران پایتخت کشور برای مناجات سحرگاهی با اشتیاق به مسجد ارک تهران می‌روند تا با معبود خود به راز و نیاز بپردازند. در همین راستا، مراسم مناجات‌خوانی شب هفتم ماه مبارک رمضان در مسجد ارک با سخنرانی حجت‌الاسلام ناصر الهی آغاز و سپس با ذکر چهارده صلوات مجلس ادامه یافت، در ادامه حاج منصور ارضی به بیان سخنانی کوتاه و بعد به مناجات با خدا پرداخت.

گفتنی است علاقه‌مندان جهت شرکت در این مراسم معنوی می‌توانند به نشانی خیابان پانزدهم خرداد، میدان ارگ، مسجد ارگ مراجعه کنند.

* در ادامه فیلم مناجات‌خوانی حاج منصور ارضی را در این مراسم مشاهده می‌کنید:

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.