«خنکای ختم خاطره» یکی از بهترین نمایشنامه‌های ایرانی با موضوع مقاومت است

شهرام کرمی:
ارسال زمان بندی شده: 
سه شنبه, 1 خرداد, 1397 - 13:45
مدیرکل هنرهای نمایشی گفت: نمایش «خنکای ختم خاطره» از بهترین نمایشنامه‌های ایرانی و روایت خانواده آدم‌های جبهه و جنگ است که باور و رابطه‌شان در یک درام شکل گرفته است.

به گزارش حلقه وصل، شهرام کرمی مدیرکل هنرهای نمایشی شب گذشته (دوشنبه ۳۱ اردیبهشت) به تماشای نمایش «خنکای ختم خاطره» نوشته حمیدرضا آذرنگ و کارگردانی حامد ادوای نشست.

کرمی درباره نمایشنامه خنکای ختم خاطره عنوان کرد: خنکای ختم خاطره یکی از بهترین نمایشنامه‌های ایرانی با موضوع مقاومت است. روایت خانواده آدم‌های جبهه و جنگ که باور و رابطه آنها در این درام شکل می‌گیرد. خاصیت مهم نمایشنامه تلفیق فضای واقعی و خیال است که به شکل یک خاطره روشن، در رفتار اشخاص نمایان می‌شود.

او ادامه داد: حامد ادوای کارگردان جوان و خلاقی است که به دور از پیچیدگی و اغراق اجرایی باورپذیر و روان از نمایشنامه دارد. گروه جوان نمایش با درامی پراحساس در صحنه می‌درخشند.

مدیر کل هنرهای نمایشی بازی‌های یکدست، فضاسازی تاثیرگذار، صحنه آرایی خیال انگیز و موسیقی موثر را از قابلیت‌های خوب این اجرا دانست.

نمایش خنکای ختم خاطره با بازی عماد محمدی، مرجان خاکساری، نیما انصافیان، محمد اصغری، سهیل عبدی، مرضیه موسوی، امین موحدی پور، بهاره ریاحی، طناز معینی، مریم بوبانی، شهاب عباسیان، مونا سهراب حقیقت، محمد شهبازطهرانی، محمدرضا ایمانیان، منصور نصیری (به ترتیب ورود به صحنه)، تا 11 خرداد ساعت 21 در تالار حافظ به صحنه می‌رود و به رغم استقبال مخاطبان امکان تمدید ندارد.

علاقه‌مندان برای تهیه بلیت می‌توانند به سایت تیوال یا گیشه تالار حافظ مراجعه کنند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.