دیدار صمیمی جوانان گیلانی با نماینده ولی‌فقیه در استان+ تصاویر

به همت ستاد جبهه فرهنگی استان صورت گرفت؛
ارسال زمان بندی شده: 
سه شنبه, 1 خرداد, 1397 - 13:15
جمعی از جوانان استان گیلان با مدیریت و برنامه ریزی ستاد مردمی جبهه فرهنگی انقلاب با آیت‌الله رسول فلاحتی نماینده ولی‌فقیه در مصلی امام خمینی(ره) رشت دیدار کردند.

به گزارش سرویس استان های حلقه وصل، جمعی از جوانان استان گیلان با آیت‌الله رسول فلاحتی نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان در مصلی امام خمینی(ره) رشت دیدار کردند.

در این مراسم که با مدیریت و برنامه ریزی ستاد مردمی جبهه فرهنگی استان صورت گرفت نمایندگان حوزه دانش‌آموزی، دانشجویی، ورزشکاران، خیران، خدمات اجتماعی، فعالان فرهنگی و هیئات مذهبی به سخنرانی و بیان دغدغه‌های حوزه فعالیتشان پرداختند.

انتقاد از اجرایی شدن سند 2030 در کشور، لزوم توجه به مسئله نخبه‌پروری، رسیدگی به وضعیت ورزش در کشور، لزوم اجرایی شدن مسئله عدالت اجتماعی، تلاش برای پر رونق برگزار شدن و حمایت از هیئات مذهبی از جمله نکاتی بود که در این جلسه مطرح شد.

جوانان استان گیلان در این جلسه نکاتی پیرامون لزوم توجه به سازمان‌های مردم نهاد، استفاده از ظرفیت‌‌های هیئات مذهبی در مدیریت بقاع متبرکه و حمایت از خیران در حوزه‌هایی مانند کارآفرینی و ساخت مسکن را مطرح کردند.

لزوم توجه به مسئله پرورش در کنار آموزش در مراسم استان گیلان و درخواست برای برگزاری کلاس‌های اخلاقی اسلامی از جمله دیگر نکاتی بود که جوانان در این دیدار با آیت‌الله فلاحتی در میان گذاشتند.

در آخر نیز بعد از اقامه ی نماز مغرب و عشاء نیز ضیافت افطار جوانان گیلانی فراهم شد.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.