اجرای گروه تواشیح «مصباح‌الهدی» آبادان در محضر رهبر انقلاب

در ماه مبارک رمضان؛
ارسال زمان بندی شده: 
چهارشنبه, 26 ارديبهشت, 1397 - 13:30
گروه تواشیح «مصباح‌الهدی» آبادان در محفل انس با قرآن آغاز ماه مبارک رمضان در محضر رهبر انقلاب اسلامی به اجرای تواشیح می‌پردازد.

به گزارش حلقه وصل، احسان سوری سرپرست گروه تواشیح «مصباح الهدی» آبادان اظهار کرد: طبق رسم هر ساله و دیدار مقام معظم رهبری با فعالان قرآنی در ‌آغاز ماه مبارک رمضان، این گروه در محضر ایشان به اجرای تواشیح می‌پردازد.

وی ادامه داد: اثری که گروه تواشیح مصباح الهدی آبادان اجرا می‌شود، درباره حضرت زهرا(س) با نام «طالعه نجمه» است که شعر آن از قصاید شاعران قدیمی عرب انتخاب شده است. آهنگسازی اثر توسط حسن خانچی و تنظیم آن به صورت مشترک از سوی حسن خانچی و اعضای گروه انجام شد.

سوری گفت: مراسم از ساعت ۱۷ در حسینیه امام خمینی(ره) آغاز می‌شود و ما به منظور شرکت در این مراسم امشب از آبادان به سمت تهران پرواز خواهیم داشت.

احسان سوری، رسول مظفری، امین میمندی، محمدرضا محسنی، عدی حقیقت، سیدمحمد هاشمی، عدنان مومنین، سعید ناصری نژاد، عادل حمودی، مهدی مقدم، رسول عباسیان پور اعضای گروه تواشیح «مصباح الهدی آبادان» در محفل انس با قرآن ماه مبارک رمضان در محضر مقام معظم رهبری را تشکیل می‌دهند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.