جشنواره تولیدات تصویری «افطاری های مسجدی» برگزار می شود

در اهواز؛
ارسال زمان بندی شده: 
چهارشنبه, 26 ارديبهشت, 1397 - 11:00
جشنواره تولیدات تصویری «افطاری های مسجدی» برای نخستین بار به هم مرکز فرهنگی جهادی عصر ظهور اهواز ویژه ماه مبارک رمضان با هدف کشف استعدادهای بچه های مسجد برگزار می‌شود.

میلاد امینی دبیر جشنواره تولیدات تصویری «افطاری های مسجدی» در اهواز به حلقه وصل گفت: این جشنواره برای نخستین بار با همکاری معاونت رسانه واحد فرهنگی مسجدالغدیر برگزار می شود.

وی بیان داشت: در واقع هدف از برگزاری این جشنواره توانمندسازی و کشف استعدادهای بچه های مسجدی است و شروع ماه مبارک رمضان بهانه ی خوبی برای برگزاری این برنامه است.

امینی تصریح کرد: در مساجد اهواز بعد از پایان نماز مغرب و عشا جلسات حلقه های صالحین برگزار می شود که این جلسات در ماه مبارک رمضان از مساجد به خانه های بچه های مسجدی منتقل می شود.

این فعال فرهنگی ادامه داد: در واقع هر شب بچه های مسجد برای افطاری در منزل یکدیگر جمع می شوند و در آنجا هم نماز مغرب و عشا اقامه می شود و هم بعد از صرف افطاری جلسات صالحین با حضور سرگروه ها در خصوص مباحث معرفتی برگزار می گردد.

دبیر جشنواره «افطاری های مسجدی» اضافه کرد: ما تصمیم گرفتیم جهت ترویج این امر جشنواره ای با این مضمون در بین این افراد برگزار کنیم تا برگزاری سنت حسنه افطاری دادن نهادینه شود.

امینی خاطر نشان کرد: این جشنواره در قالب نماهنگ، مستند، گزارش و فیلم کوتاه برگزار و علاقه مندان می توانند با محوریت جلسات افطاری که در آن حضور می یابند و یا برگزار می کنند آثار را تولید و تا پایان ماه مبارک رمضان ارسال نمایند.

وی یادآور شد: آثار برگزیده در آخرین روز جشنواره، در مراسمی با حضور تمامی شرکت کنندگان و برگزیدگان اکران خواهند شد و به سه اثر برتر این جشنواره هدایای پنج میلیون ریالی، سه میلیون ریالی و دو میلیون ریالی اهدا می گردد.

این  فعال فرهنگی افزود: علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیش تر و ارسال آثار خود می توانند با شماره 10 091670055 تماس حاصل نمایند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ایتا شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در سروش شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در بله شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ای گپ شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.