اجرای طرح «ضیافت امام حسن مجتبی(ع)» همزمان با ماه مبارک رمضان در اهواز

به همت مرکز فرهنگی عصر ظهور؛
ارسال زمان بندی شده: 
چهارشنبه, 26 ارديبهشت, 1397 - 10:15
طرح «ضیافت امام حسن مجتبی(ع)» همزمان با ماه مبارک رمضان برای چهارمین سال به همت مرکز فرهنگی عصر ظهور درمناطق محروم و حاشیه نشین اهواز اجرا می شود.

جامعی مسئول اجرایی طرح «اکرام» در اهواز به حلقه وصل گفت: طرح ضیافت امام حسن مجتبی(ع) که به طرح «اکرام» نیز شناخته شده است برای چهارمین سال پیاپی اجرا می شود.

وی بیان داشت: این طرح در ماه مبارک رمضان در مناطق محروم و حاشیه نشین اهواز اجرا و بیش از 200 خانواده ی مستضعف در این طرح با اهدای بسته های غذایی اکرام و اطعام می شوند.

جامعی ادامه داد: طرح ضیافت امام حسن مجتبی(ع) با همکاری  هیئت روضه‌الزهرا(س) همزمان با روز میلاد امام حسن مجتبی(ع) که مصادف با پانزدهمین روز از ماه مبارک رمضان است اجرا می شود و این بسته ها شامل برنج، ماکارانی، سویا، خرما، رب گوجه فرنگی، روغن و حبوبات است.

مسئول اجرایی طرح «اکرام» در اهواز تصریح کرد: البته در کنار این بسته موادغذایی ما محصولات فرهنگی را نیز خواهیم گنجاند. هزینه ی تأمین این بسته ها برای 200 خانواده ۴۰۰میلیون ریال (معادل ۴۰میلیون تومان) می شود که کاملاً به صورت مردمی کمک ها جمع آوری و بسته ها آماده می شوند.

وی اضافه کرد: کار جمع آوری و آماده سازی جهت اجرای این طرح آغاز شده و خیرین و عموم علاقه مندان می‌توانند با مشارکت در این طرح مردمی در سالروز ولادت باسعادت امام مجتبی(ع) بانی سفره‌های افطار نیازمندان باشند.

جامعی یادآور شد: افراد می توانند برای اهدای هدایای خود با شماره‌های 09391221802 و 09357431931 تماس حاصل نمایید.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.