قربانگاه جدید یا معبد آقای ترامپ

واکنش نویسنده انقلاب به کشتار فلسطینیان مظلوم؛
ارسال زمان بندی شده: 
چهارشنبه, 26 ارديبهشت, 1397 - 02:00
حبیب احمدزاده نسبت به انتقال سفارت آمریکا به قدس شریف و به خاک و خون کشیده شدن مردم مظلوم فلسطین در روز نکبت واکنش نشان داد.

به گزارش حلقه وصل، حبیب احمدزاده، مستندساز، محقق و نویسنده دفاع مقدس و خالق آثاری چون «شطرنج با ماشین قیامت» و «داستان‌های شهر جنگی» در واکنش به انتقال سفارت آمریکا به قدس شریف و شهادت و جراحت صدها تن از مسلمانان فلسطینی، مطلبی با عنوان «قربانگاهی جدید برای سفارتخانه و یا معبد آقای ترامپ» نوشت: امروز فلسطینیان  دوباره به دلیلی بسیار تکراری و ساده به خاک و خون کشیده شدند؛ در تظاهراتی بر علیه غصب دوباره سرزمینشان، این دفعه  به دست ترامپ.

کم کم  ما نیز به بهانه دعواهای داخلی یادمان رفته که همین شورای امنیت و سازمان ملل همیشه  چک سفید امضاء گرفته از بن سلمان نیز در تمامی قطعنامه‌هایشان شهر بیت‌المقدس را حداقل روی کاغذ، جزو سرزمین‌های اشغال شده می‌دانند و همه جهانیان نیز هیچ حق قانونی برای انتقال سفارتخانه آمریکا به این شهر قائل نیستند.

فقط دیروز، بیش از 55 فلسطینی بی‌سلاح در بزرگترین و طولانی‌ترین محاصره انسانی تاریخ جهان در مرز غزه سلاخی و کشتار شده و بیش از دوهزار و هفتصد فلسطینی دیگر مجروح شدند که 9 تن از آنان خبرنگار هستند.

بله شاید برای جشن فتح و موفقیت ناتانیاهو، به نسبت دفعات قبل آمار کوچکی باشد ریختن این تعداد خون  قربانی، به پای افتتاح سفارتخانه یا معبد جدید آقای ترامپ در این شهر.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.