«نفس عمیق»؛ محفل خانوادگی فعالان فرهنگی مشهد در ماه مهمانی خدا

به مدت 17 شب برگزار می گردد؛
ارسال زمان بندی شده: 
سه شنبه, 25 ارديبهشت, 1397 - 09:00
ویژه برنامه ی «نفس عمیق» در راستای سلسله جلسات معرفتی فعالان فرهنگی مشهدمقدس به مدت 17 شب در ماه مبارک رمضان برگزار می شود.

سید رضا موسوی دبیر ستاد مردمی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی خراسان رضوی به حلقه وصل گفت: این برنامه پیش از این هم در قالب سلسله جلسات معرفتی فعالان فرهنگی استان با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری که فرمودند: «نفستان را نفس عمیق قرار بدهید، نگذارید نفستان بین راه قطع بشود، البته این الزاماتی دارد هم الزامات روحی و معنوی و هم الزامات مدیریتی و تدبیری دارد واگر چنانچه به این الزامات توجه نشود کار چنان چه باید و شاید ادامه پیدا نخواهد کرد.» برگزار شده است.

وی بیان داشت: امسال تصمیم گرفتیم «نفس عمیق» را در ماه مبارک رمضان به صورت محفلی خانوادگی برای فعالان فرهنگی برگزار کنیم.

موسوی ادامه داد: در واقع برنامه در قالب مناجات خوانی، سخنرانی و برپایی ایستگاه فرهنگی ویژه کودکان و نوجوانان به مدت 17 شب از ابتدای ماه مبارک رمضان برگزار می گردد.

این فعال فرهنگی تصریح کرد: البته محوریت این برنامه توجه دادن به خودسازی روحی و معنوی و مدیریتی و تدبیری است همان طور که مقام معظم رهبری اشاره کردند. به همین خاطر نشست برای برادران و خواهران به صورت مجزا با موضوعات متفاوتی برگزار می شود.

وی خاطر نشان کرد: حجت الاسلام واسطی برای برادران با موضوع قرآن و زندگی سخنرانی و حجت الاسلام داوودی نژاد برای خواهران با موضوع راز سعادت خانواده (ارتباط همسران و تربیت فرزندان) مباحثی را در طول این مدت مطرح می کنند.

دبیر ستاد مردمی جبهه فرهنگی خراسان رضوی افزود: این محفل در واقع به صورت خانوادگی ویژه فعالان فرهنگی برگزار می گردد و ما ایستگاه فرهنگی نیز برای کودکان و نوجوانان نیز در نظر گرفته ایم تا تمام اعضای خانواده ی فعال فرهنگی بتوانند از این برنامه بهره مند شوند.

موسوی یادآور شد: برنامه از اولین شب ماه مبارک رمضان از ساعت 00:15 الی 1:30 بامداد در مسجد صدیقی ها واقع درجوار حرم رضوی خروجی باب الهادی صحن جامع برگزار می شود.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.