برگزاری دوره‌های آموزشی هنر و رسانه از سوی مؤسسه «هاتف» اصفهان

ویژه ی فصل بهار؛
ارسال زمان بندی شده: 
سه شنبه, 4 ارديبهشت, 1397 - 14:30
مدیر گروه فرهنگی ارتباطی «هاتف» در اصفهان از برگزاری دوره های مختلف آموزشی رسانه و هنر خبر داد و گفت: هاتف تلاش دارد تا کلاس‌ها و دوره‌های آموزشی خود را در یک چرخه تعریف کند و افراد برتر و علاقه‌مند شرکت کننده در دوره‌های آموزشی در فرایند تولید رسانه‌ای و هنری قرار گرفته و دعوت به همکاری نیز صورت پذیرد.

علی سلیمانی مدیر گروه فرهنگی ارتباطی «هاتف» اصفهان به حلقه وصل گفت: دوره‌هایی که برای فصل بهار در نظر گرفته‌ایم شامل آموزش تدوین، آموزش مقدماتی اینفوگرافیک، آموزش صفحه آرایی در نرم افزار ایندیزاین، کارگاه تصویربرداری هوایی هلی شات، دوره پادکست سازی و کارگاه آموزش مهارت ارتباطی و فن بیان است.

مدیر موسسه هاتف خاطر نشان کرد: کارگروه آموزش هاتف تلاش دارد تا کلاس‌ها و دوره‌های آموزشی خود را در یک چرخه تعریف کند و افراد برتر و علاقه‌مند شرکت کننده در دوره‌های آموزشی در فرایند تولید رسانه‌ای و هنری قرار گرفته و دعوت به همکاری نیز صورت پذیرد.

وی درباره فعالیت‌های گروه فرهنگی ارتباطی هاتف افزود: ما در چهار کارگروه تخصصی آموزش، هنر رسانه، ارتباطات و پژوهش از اواسط سال گذشته فعالیت خود را آغاز کرده‌ایم که هریک از این کارگروه‌ها برنامه ریزی و اقدام‌های خود را داشته‌اند.

این فعال فرهنگی تصریح کرد: برگزاری چندین دوره آموزش هلی شات، پادکست سازی و صفحه آرایی بخشی از فعالیت کارگروه آموزش بوده است. همچنین برگزاری نشست‌های تخصصی سیاستگذاری فرهنگی نیز به همت کارگروه پژوهش موسسه انجام شده است.

سلیمانی ادامه داد: انجام پروژه‌های پیوست رسانه‌ای، انتشار نشریه، گرافیک، طراحی و صفحه‌آرایی از فعالیت‌های کارگروه هنررسانه بوده و کارگروه ارتباطات هم در جهت برگزاری دوره‌های مهارت ارتباطی و انتشار بسته‌های آموزشی برنامه‌ریزی و اقدام داشته است.

وی با اشاره به آمادگی هاتف برای هم افزایی و کمک به همه فعالان فرهنگی و مسئولان موسسات و مجموعه‌های تربیتی اصفهان در برگزاری دوره‌های آموزشی هنر، رسانه و ارتباطات گفت: امیدواریم تا با همیاری و همکاری موسسات و مجموعه‌های فرهنگی تربتی اصفهان بتوانیم پشتوانه آموزشی و کسب تجربه برای همه جوانان علاقه مند و مستعد اصفهانی فراهم نماییم.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.