آیین رونمایی از کتاب «بچه‌های مخابرات» برگزار شد

با حضور خانواده شهید ابوالفضل کلانتری؛
ارسال زمان بندی شده: 
دوشنبه, 3 ارديبهشت, 1397 - 16:15
کتاب «بچه‌های مخابرات» روایتی از زندگی شهید ابوالفضل کلانتری با حضور خانواده شهید رونمایی شد.

به گزارش حلقه وصل، آیین رونمایی از کتاب «بچه‌های مخابرات» در ایام ولادت علمدار دشت کربلا حضرت ابوالفضل العباس (ع) در مراسمی با حضور جانبازان شاغل در مخابرات رونمایی شد.

این کتاب حاوی بخشی از زندگی شهید ابوالفضل کلانتری، از کارکنان مخابرات در مناطق 5 و 4  تهران است که در دوران آغازین انقلاب اسلامی و روزهای جنگ تحمیلی در این مناطق شاغل بوده و با حضور در دفاع مقدس به درجه رفیع شهادت نائل آمده است.

در مقدمه این کتاب آمده است که شهید کلانتری نمونه و الگویی از سایر شهیدان و جانبازان و آینه‌ای از سایر همکاران عزیز در دوران تلاش و  ایثار بوده که در کنار فعالیت سازندگی برای انجام خدمت مخابراتی به مردم، برای پیشبرد اهداف والای انقلاب و دفاع از کشور عزیزمان نیز  تمام قد ایستاده و جان و مال خود را در طبق اخلاص نهاده است.

محتوای این کتاب پس از توجه کوتاهی به زندگی خانوادگی شهید کلانتری، بخش اعظم خود را به خاطرات اداری آن شهید بزرگوار در اداره و در میان جمع همکاران اختصاص داده است. نویسنده کتاب پس از بیان خاطرات خود از شهید کلانتری بخش‌هایی از آن را هم به بیان روایت جمعی از همکاران در مورد شهید کلانتری اختصاص داده است، وصیت نامه‌های شهید هم در این کتاب بر ارزش معنوی کتاب افزوده و امکان ارتباط مستقیم آن شهید والامقام را با خوانندگان فراهم نموده است.

این کتاب در قطع رقعی و در 294 صفحه به قلم رضا کریمی واقف توسط انتشارات عابد به چاپ رسیده است.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.