اجتماع عظیم منتظران ظهور در بیرجند برگزار می شود

همزمان با نیمه شعبان؛
ارسال زمان بندی شده: 
دوشنبه, 3 ارديبهشت, 1397 - 13:15
مدیر بنیاد فرهنگی مهدی موعود(عج) خراسان‌جنوبی گفت: روز نیمه شعبان، اجتماع عظیم منتظران در میدان ابوذر بیرجند برگزار خواهد شد.

به گزارش حلقه وصل، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدرضا خوشخو، مدیر بنیاد فرهنگی مهدی موعود(عج) خراسان‌جنوبی اظهار کرد: دهه مهدویت از سوی بنیاد فرهنگی مهدی موعود(عج) کشور هر سال از ۵ شعبان تا ۱۵ شعبان نام گذاری می‌شود.

وی با بیان اینکه هر روز این دهه با نامی نام گذاری می‌شود، افزود: ۵ شعبان با نام عبودیت، دعا و سبک زندگی منتظرانه، شش شعبان، با نام اشتغال، تولید و سبک زندگی منتظرانه و هفت شعبان با نام حمایت از کالای ایرانی و سبک زندگی منتظرانه نام گذاری شده است.

مدیر بنیاد فرهنگی مهدی موعود(عج) خراسان‌جنوبی بیان کرد: هشت شعبان با نام شهادت، ولایت مداری و سبک زندگی منتظرانه، ۹ شهبان با نام هنر، رسانه و سبک زندگی منتظرانه، ۱۰ شعبان خانواده و سبک زندگی منتظرانه و ۱۱ شعبان با عنوان جوان، نشاط مجاهدانه و سبک زندگی منتظرانه نام گذاری شده است.

خوشخو ادامه داد: ۱۲شعبان با نام هم افزایی در امور خیر و سبک زندگی منتظرانه، ۱۳ شعبان با عنوان انقلاب اسلامی و سبک زندگی منتظرانه، ۱۴ شعبان با عنوان تربیت، اتقان در عمل و سبک زندگی منتظرانه و ۱۵ شعبان با عنوان مهدویت، امت واحده و انتظار جهانی نام گذاری شده است.

وی بیان کرد: هر ساله با هدایت بنیاد فرهنگی مهدی موعود(عج) استان اجتماع بزرگ مردمی منتظران در نیمه شعبان در تمام کشور برگزار می‌شود. 

مدیر بنیاد فرهنگی مهدی موعود(عج) خراسان‌جنوبی اظهار کرد: این اجتماع بزرگ از طریق مساجد و تکایا صورت می‌گیرد.

خوشخو با بیان اینکه سخنران محوری این مراسم، آیت اللله سید علیرضا عبادی، نماینده ولی فقیه در استان خواهند بود، یادآور شد: همچنین در طول ایام دهه مهدویت، جلسات سخنرانی نیز با حضورسخنرانانی از قم در سراسر استان برگزار خواهد شد.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.