«به وقت شام» با حضور ابراهیم حاتمی‌کیا در خوزستان اکران می‌شود

چهارشنبه ۵ اردیبهشت ماه؛
ارسال زمان بندی شده: 
يكشنبه, 2 ارديبهشت, 1397 - 11:15
فیلم سینمایی «به وقت شام» به میزبانی خانواده شهدای مدافع حرم و با حضور ابراهیم حاتمی‌کیا چهارشنبه ۵ اردیبهشت ماه در خوزستان اکران می‌شود.

یلاد امینی‌موحد معاون هنر و رسانه مرکز فرهنگی عصر ظهور اهواز به حلقه وصل گفت: فیلم سینمایی «به وقت شام» به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا در شهرهای آبادان، خرمشهر و اهواز اکران می‌شود.

وی ادامه داد: در همین راستا، سینما اکسین اهواز از ساعت ۱۹:۱۵ چهارشنبه ۵ اردیبهشت پذیرای تماشاگران این فیلم خواهد بود.

امینی موحد با اشاره به حضور آیت‌الله موسوی جزایری امام جمعه اهواز و خانواده شهدای مدافع حرم خوزستان در اکران این فیلم، افزود: با توجه به هماهنگی‌های به عمل آمده قرار است از طرف جبهه مردمی فرهنگی استان خوزستان با حضور خانواده شهید سیدعمار موسوی، از ابراهیم حاتمی کیا و مسئولان سازمان اوج تقدیر خواهد شد.

معاون هنر و رسانه مرکز فرهنگی عصر ظهور با اشاره به اینکه خوزستان بیشترین تعداد شهدای مدافع حرم را تقدیم جبهه مقاومت کرده است؛ گفت: مردم خوزستان از این فیلم استقبال بسیار خوبی داشتند و بازخوردهای مثبت این اثر را در استان دریافت کردیم.

گفتنی است، فیلم سینمایی «یه وقت شام» به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا در سینما نخل خرمشهر و سینما آزادی آبادان در چهارشنبه ۵ اردیبهشت ماه اکران خواهد شد.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.