کتاب «قول و قرار»؛ متفاوت‌ترین اثر حجت الاسلام محمد داستانپور رونمایی شد

توسط انتشارات حدیث راه عشق به چاپ رسید؛
ارسال زمان بندی شده: 
شنبه, 1 ارديبهشت, 1397 - 11:30
کتاب «قول و قرار» نوشته ی محمد داستانپور با موضوع برنامه های راهبردی برای به نتیجه رساندن قول و قرارهایتان با خدا كه توسط انتشارات حدیث راه عشق ناشر تخصصی حوزه ازدواج و خانواده منتشر شده است رونمایی شد.

منصوره طالبیان مسئول روابط عمومی گروه فرهنگی «فانوس» در اصفهان به حلقه وصل گفت: همزمان با آغاز ماه شعبان کتاب «قول و قرار» تازه ترین اثر حجت الاسلام محمد داستانپور در گردهمایی هفتگی دخترانه «لحظه های ناب» با حضور همسر شهید مدافع حرم مهدی اسحاقیان رونمایی شد.

وی بیان داشت: این کتاب با موضوع برنامه های راهبردی برای به نتیجه رساندن قول و قرارهایتان با خدا كه توسط انتشارات حدیث راه عشق ناشر تخصصی حوزه ازدواج و خانواده منتشر شده است عصر چهارشنبه 29 فروردین ماه در مجموعه فانوس رونمایی شد.

طالبیان ادامه داد: نکته قابل توجه این کتاب بارگذاری های صوتی در صفحات کتاب می باشد که خواننده احساس همراهی حجت الاسلام محمد داستانپور را با خود در پیمودن این راه دشوار، پیدا می کند؛ که مولف در این صوت ها به فراخور و بسته به روز های مختلف با مخاطب کتاب به صحبت می نشیند و راهنمایی های لازم را به او  می کند.

این فعال فرهنگی تصریح کرد: این کتاب در قطع خشتی کوچک در 228 صفحه منتشر شده است و علاقه مندان جهت دریافت کتاب می توانند به صفحه مجازی انتشارات به آدرسwww.hadisbook.irمراجعه نمایند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.