باید به کارهای فرهنگی پیوست خدمات اجتماعی زد

حاج حسین یکتا در تجمع بزرگ فعالان فرهنگی آذربایجان شرقی:
ارسال زمان بندی شده: 
دوشنبه, 27 فروردين, 1397 - 12:00
مسئول سابق قرارگاه خاتم الاوصیاء کشور در تجمع بزرگ «اصحاب عشق» فعالان فرهنگی آذربایجان شرقی گفت:حضور حجت‌الاسلام آل هاشم حجت را برای فعالان این استان تمام کرده است، اگر همت نکنیم و تمام جبهه فرهنگی انقلاب برای خود پیوست اجتماعی نداشته باشد، نخواهد توانست رسالت خود را محقق سازد.

به گزارش سرویس استان های حلقه وصل، حاج حسین یکتا مسئول سابق قرارگاه خاتم الاوصیاء جمعه 24 فروردین ماه در تجمع بزرگ «اصحاب عشق» که در فرهنگسرای الغدیر تبریز برگزار شد اظهار داشت: قرارگاه جبهه فرهنگی ادبیات خاصی دارد که در تلاش هستیم به مختصات آن دست یابیم.

وی ادامه داد: حضور حجت‌الاسلام آل هاشم حجت را برای فعالان این استان تمام کرده و قرارگاه جبهه آذربایجان‌شرقی در حال تکمیل است.

مسئول سابق قرارگاه خاتم الاوصیا با یادآوری اینکه در هشت سال دفاع مقدس درگیر جنگ سخت زمینی، هوایی و دریایی بودیم، توضیح داد: بعد از جنگ سخت خود را برای مقابله با جنگ نرم آماده کردیم که داعش را برای جنگ سخت دیگر راه انداختند و در کنار آن تحریم اقتصادی را تحمیل کرده و جنگ اقتصادی را به درون جامعه گسیل کردند که این امر منتج به نابسامانی‌های اجتماعی گردیده و جنگ اجتماعی را پدید آورد.

یکتا خاطر نشان ساخت: اگر همت نکنیم و تمام جبهه فرهنگی انقلاب برای خود پیوست اجتماعی نداشته باشد، نخواهد توانست رسالت خود را محقق سازد.

وی همچنین افزود : باید به کارهای فرهنگی پیوست خدمات اجتماعی زد، در زمان حمله صدام خیلی‌ها گفتند جنگ جنگ تا پیروزی اما به جبهه نرفتند! باید در صحنه حاضر شد و رسالت‌ها را محقق کرد.

وی با تاکید بر اینکه اگر وارد فاز خدمات اجتماعی نشویم و تنها به فکر جمع محدود خودمان باشیم، یک روز متوجه خواهیم شد که سرمایه‌های اجتماعی خود را از دست داده‌‌ایم، متذکر شد: محکم و قوی پای کار بایسیتد چون ملائک، بدر خدا هستند که در جبهه فرهنگی عنایت ویژه دارند .

ایشان تاکید کردند: ما باید به مساجد برویم وبا نگاهی به گذشته حال و هوای دهه شصت را تداعی کنیم باید همواره ارتباطمان با مساجد را نزدیک ونزدیک تر کنیم.

رزمنده دوران 8 سال دفاع مقدس در پایان یادآور شد: حضرت آقا در زلزله کرمانشاه فرمودند بشتابید در حالی که نشتافتیم، در جنگ نیز خیلی‌ها گفتند که جنگ جنگ تا پیروزی اما در جبهه حضور نیافتند لذا اگر به موقع اقدام نکنیم از امر ولی خود عقب خواهیم ماند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ایتا شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در سروش شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در بله شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ای گپ شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.