انقلاب اسلامی به مرحله‌ی نوینی از تثبیت اقتدار رسیده است/جبهه انقلاب باید وحدت خود را در مقابل بیگانگان حفظ کند

حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم در همایش «اصحاب عشق»:
ارسال زمان بندی شده: 
دوشنبه, 27 فروردين, 1397 - 12:30
نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌ شرقی در همایش «اصحاب عشق» که با حضور جمعی از فعالان فرهنگی استان برگزار شد گفت : انقلاب اسلامی به مرحله‌ نوینی از تثبیت اقتدار رسیده است. تداوم حرکت در مسیر اقتدار انقلاب مستلزم توجه به آرمان‌، اهداف اساسی و شناسایی تهدیدها و مقابله با آنهاست؛ از این رو حفظ وحدت و انسجام داخلی و استحکام جبهه انقلاب در مقابل بیگانگان تعیین کننده است.

به گزارش سرویس استان های حلقه وصل، حجت الاسلام والمسلمین محمد علی آل هاشم نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی در  همایش «اصحاب عشق» تجمع فعالان فرهنگی استان گفت : انقلاب اسلامی به مرحله‌ نوینی از تثبیت اقتدار رسیده است.

 وی افزوددشمنان انقلاب اسلامی در طول چهل سال گذشته از هیچ توطئه سیاسی، امنیتی، نظامی، اقتصادی و فرهنگی علیه انقلاب دریغ نکردند و در مقطع کنونی راهبرد اصلی دشمنان ایجاد شکاف و تهی‌سازی انقلاب از پشتوانه‌ مردمی است.

وی ادامه داد : نباید از این موضوع غفلت کنیم که انقلاب چتری برای همه است و در عین حفظ اصول و مبانی اساسی انقلاب باید به فکر افرادی باشیم که شاید از این چتر دور هستند.

امام جمعه تبریز با بیان اینکه انقلاب اسلامی تمام نظریه‌های حاکم بر جهان را به چالش کشید خاطرنشان کرد : تشکیل و اداره‌ یک حکومت مستقل، عزتمند و پویا در سایه انقلاب اسلامی در کشور الگوی مناسب برای ایجاد نظام سیاسی مردم سالار و کارآمد در جهان است.

وی یادآور شد: تداوم حرکت در مسیر اقتدار انقلاب مستلزم توجه به آرمان‌، اهداف اساسی و شناسایی تهدیدها و مقابله با آنهاست؛ از این رو حفظ وحدت و انسجام داخلی و استحکام جبهه انقلاب در مقابل بیگانگان تعیین کننده است.

حجت‌الاسلام والمسلمین آل‌هاشم گفت : همان طور که رهبر معظم انقلاب فرموده اند برخلاف تبلیغات دشمنان اگر جریانی در کشور عقیده‌ ای مخالف داشته باشد نظام با او کاری ندارد اما اگر جریانی به معارضه و ضربه زدن روی آورد همچنان که در هیچ جای دنیا تحمل نمی‌شود در ایران نیز نظام در دفاع از خود با او برخورد قاطع می کند.

نماینده ولی فقیه در استان افزود : نظام تا جایی که مجبور نباشد با جریانی برخورد نمی‌کند اما اگر جریانی امنیت و آسایش جامعه را بر هم بزند و اصول و مبانی انقلاب را تهدید کند منکوب خواهد شد.

امام جمعه تبریز تصریح کرد : پایبندی به مبانی و اندیشه‌های اساسی انقلاب موتور محرک نظام است و کشور را در تندباد حوادث حفظ می‌ کند.

وی ولایتمداری و حساسیت در برابر نقشه‌های دشمن و تبعیت نکردن از غرب را از مهمترین شاخصه‌ های انقلابی گری دانست و افزود : باید دشمن و نقشه اش را به خوبی بشناسیم و با توطئه استکبار مبارزه کنیم.

یادآور می شود، ای همایش جمعه 24 فروردین ماه بامحوریت انقلاب چتری برای همه با حضور فعالان فرهنگی ، دانشجویان و روحانیون با مشارکت فرهنگسرای الغدیر به همت ستاد مردمی جبهه فرهنگی استان برگزار شد.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.