هنرمندان در دفاع مقدس موضوع هشتمین محفل شب خاطره «پایداری» در یزد

امروز در نارنجستان حوزه هنری استان برگزار می شود؛
ارسال زمان بندی شده: 
دوشنبه, 27 فروردين, 1397 - 08:45
به مناسبت هفته هنر انقلاب اسلامی هشتمین محفل خاطره «پایداری» با موضوع هنرمندان در دفاع مقدس، امروز ۲۷ فروردین در حوزه هنری یزد برگزار می‌شود.

به گزارش حلقه وصل، محمدصادق کوچک زاده دبیر ستاد بزرگداشت هفته هنر انقلاب اسلامی استان یزد گفت: به مناسبت هفته هنر انقلاب اسلامی و گرامی‌داشت یاد و خاطره هنرمند انقلابی شهید سیدمرتضی آوینی هشتمین محفل خاطره «پایداری» با موضوع هنرمندان در دفاع مقدس با حضور جمعی از هنرمندان یزدی که در دفاع مقدس حضور داشته‌اند و همچنین راویان، رزمندگان، نویسندگان، خاطره‌نگاران و پژوهشگران در نارنجستان هنر حوزه هنری استان برگزار می‌شود.

کوچک‌زاده افزود: در این ویژه برنامه هنرمندان به بیان و بازخوانی خاطرات خود در جبهه و پشت جبهه می‌پردازند.

رئیس حوزه هنری یزد، یادآوری، تبیین و بازخوانی رشادت‌ها و جانفشانی رزمندگان و هنرمندان یزدی در دوران دفاع مقدس و زنده نگه داشتن یاد و نام شهدای هنرمند را از مهمترین اهداف برگزاری این محفل عنوان کرد.

وی با اشاره به ضرورت انتقال خاطرات رزمندگان هنرمند به جوانان و نسل‌های آینده، از آمادگی این نهاد برای ثبت، ضبط، تدوین و انتشار خاطرات هنرمندان یزدی خبر داد.

دبیر ستاد هفته هنر انقلاب اسلامی یزد از اقشار مختلف مردم دارالعباده به ویژه خانواده‌های شهدا و هنرمندان دعوت کرد با حضور در این محفل معنوی، شبی به یادماندنی را در کنار هنرمندان رقم بزنند.

یادآور می شود، این محفل هنری امروز دوشنبه ۲۷ فروردین، ساعت ۲۰ در نارنجستان هنر حوزه هنری یزد واقع در چهار راه فاطمیه، ابتدای خیابان آیت الله کاشانی، کوچه آزادی برگزار می‌شود. محافل ماهانه خاطره‌گویی رزمندگان یزدی با عنوان «پایداری» آخرین یک‌شنبه هر ماه در حوزه هنری یزد برگزار می‌شود و ورود علاقهمندان در آن آزاد است.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.