معرفی و تقدیر از یک جریان فرهنگی مردمی کشوری در اجتماع بزرگ خانواده عاشوراییان

همراه با رونمایی از شعار سال و اعطا نشان افسران جنگ نرم؛
ارسال زمان بندی شده: 
يكشنبه, 26 فروردين, 1397 - 10:30
مجموعه فرهنگی عاشوراییان طبق سنت هر ساله در آستانه سال جدید و همزمان با روز هنر انقلاب اسلامی ویژه برنامه «صبح روز عاشوراییان» را همراه با معرفی و تقدیر از یک جریان فرهنگی مردمی کشوری جمعه ۲۴ فروردین ماه برگزار کرد.

عشوری مدیر روابط عمومی مجموعه فرهنگی عاشوراییان اصفهان به حلقه وصل گفت: طبق سنت هر ساله در سال جدید و همزمان با روز هنر انقلاب اسلامی ویژه برنامه «صبح روز عاشوراییان» با هدف اجتماع خانواده بزرگ عاشوراییان برگزار شد.

وی بیان داشت: این برنامه جمعه ۲۴ فروردین با حضور همراهان مجموعه، اعضای شورای مرکزی و سیاست گذاری عاشوراییان، اعضا و مجریان، هیئت هفتگی بهشت، دانش آموزان عاشوراییان و تمام افرادی که به نوعی با عاشوراییان در ارتباط هستند به همراه خانواده هایشان برگزار شد.

عشوری تصریح کرد: وجه تمایز و امتیاز مجموعه فرهنگی عاشوراییان در فعالیت های فرهنگی؛ استفاده از هنر و خلاقیت در هیئت است که به نوعی این مجموعه را در این عرصه پیشگام از سایر مجموعه های دیگر کرده است به همین علت روز عاشوراییان مصادف با روز هنر انقلاب اسلامی برگزار می شود.

وی ادامه داد: در این ویژه برنامه از شعار سال عاشوراییان (حفظ و تثبیت دستاوردها و افزایش اثر بخش فعالیت ها) رونمایی و گزارشی از فعالیت های سال گذشته عاشوراییان و افق پیش روی این مجموعه در سال جدید ارائه شد، همچنین کلیات طرح و برنامه ها بیان شده و با تشریح اهداف مجموعه،  والدین اعضا و مجریان عاشوراییان بار دیگر با فعالیت ها آشنا شدند.

این فعال فرهنگی خاطر نشان کرد: سخنرانی حسن مرادی فعال فرهنگی در عرصه اردوهای جهادی موسسه بلاغ مبین از دیگر برنامه های گردهمایی خانواده عاشوراییان بود. در واقع برای اولین بار در روز عاشوراییان آیتم ویژه ای به معرفی و تقدیر از یک جریان فرهنگی مردمی کشوری پرداخت که شاید کمتر کسی در کشور با این حرکت و جریان آشنایی داشته باشد و آن هم مؤسسه بلاغ مبین قم بود که با حضور مدیر مؤسسه انجام شد.

عشوری اضافه کرد: از اتفاقات ویژه مراسم «صبح روز عاشوراییان» اعطای نشان افسران جنگ نرم به مجریان براساس پارامترهایی همچون ایثار، همت، ادب، روحیه جهادی، مدیریت، خلاقیت و تخصص بود.

وی یادآور شد: این مدال ها با ارزیابی فعالیت مجریان عاشوراییان در طی سال گذشته که به نوعی در جهت تحقق اهداف و پیشبرد عاشوراییان است به منتخبین اهدا شد. به علاوه موفقیت های اعضا در زمینه کسب مقام و رتبه علمی، ورزشی، هنری، پژوهشی در سطح استان و کشور در یک سال گذشته نیز رصد و به عنوان موفقیت برتر از آنان تقدیر گردید همچنین هدیه ای برای مجریانی که در طی سال ۹۶ ازدواج کرده اند یا نو رسیده داشته اند، تدارک دیده شده بود.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ایتا شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در سروش شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در بله شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ای گپ شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.