اجرای بیش از ۵۰ ویژه برنامه «هفته هنر انقلاب اسلامی» در چهارمحال و بختیاری

رئیس حوزه هنری استان خبر داد:
ارسال زمان بندی شده: 
شنبه, 26 اسفند, 1396 - 11:45
رئیس حوزه هنری چهارمحال و بختیاری از برگزاری بیش از ۵۰ ویژه برنامه «هفته هنر انقلاب اسلامی» در استان خبر داد و گفت: حوزه هنری استان تلاش دارد با برگزاری برنامه های فاخر فرهنگی در این هفته سالی پر از اتفاقات فرهنگی هنری را آغاز کند.

به گزارش سرویس استان های حلقه وصل، حجت الله شیروانی رئیس حوزه هنری استان چهارمحال و بختیاری در نشست ستاد برگزاری «هفته هنر انقلاب اسلامی» استان گفت: حوزه هنری هر ساله برنامه «هفته هنر انقلاب اسلامی» را برگزار می کند و تلاش دارد با برگزاری برنامه های فاخر فرهنگی هنری در این هفته سالی پر از اتفاقات فرهنگی هنری را آغاز کند.

 

وی افزود: امسال نیز به مانند سنوات گذشته تلاش داریم با همکاری تمامی دستگاه های فرهنگی و هنری استان ودیگر دستگاه های اجرایی هفته هنر انقلاب را در استان به بهترین شکل برگزار کنیم.

 

رئیس حوزه هنری استان چهارمحال و بختیاری ابراز کرد: تبیین مبانی و مصادیق هنر انقلاب اسلامی، معرفی چهره های شاخص فرهنگی و هنری استان و جوانان موفق انقلابی، تجلیل از خانواده های معظم شهدای هنرمند استان، آیین غبار روبی و عطر افشانی شهدای استان، تهیه و تولید نمایش، فیلم، نمایشگاه تجسمی از جمله برنامه های «هفته هنر انقلاب اسلامی» در چهارمحال و بختیاری است.

 

شیروانی، نشست های شعر و داستان، شب خاطره، تهیه تیزر و برنامه های تلویزیونی با محوریت هفته هنر انقلاب، سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه، اجرای گروه های سرود و موسیقی برتر و برگزاری برنامه محوری به مناسبت هفته هنر انقلاب با حضور هنرمندان و مردم استان را از دیگر برنامه های «هفته هنر انقلاب اسلامی» در چهارمحال و بختیاری عنوان کرد.

 

یادآور می شود، «هفته هنر انقلاب اسلامی» از 20 تا 26 فروردین 1397، هم زمان با سالگرد شهادت شهید مرتضی آوینی در چهارمحال و بختیاری و شهرستان های استان برگزار می شود.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.