اجرای طرح «سبد مهربانی» از سوی مجموعه ی آفتاب گستر یزد

به مناسبت فرا رسیدن ایام نوروز؛
ارسال زمان بندی شده: 
سه شنبه, 22 اسفند, 1396 - 12:15
مدیرعامل مجموعه و فروشگاه آفتاب گستر یزد از اجرای طرح «سبد مهربانی» با همیاری مشتریان فروشگاه به مناسبت فرا رسیدن ایام نوروز خبر داد و گفت: مهلت شرکت در این طرح تا 25 اسفندماه است.

محمدعلی شجاع مدیرعامل فروشگاه و مجموعه ی آفتاب گستر یزد به حلقه وصل گفت: به مناسبت فرارسیدن ایام نوروز جهت کمک رسانی به نیازمندان یزد تصمیم به اجرای طرحی با عنوان «سبد مهربانی» گرفته شد.

وی بیان داشت: در این طرح بنا داریم با مشارکت مشتریان فروشگاه و در واقع مردم سبدی متشکل از مواد خوراکی مانند ماکارانی، برنج ، چای و قند را آماده به تا قبل از شروع سال جدید به دست خانواده های نیازمند برسانیم.

شجاع تصریح کرد: این فروشگاه با هدف و رویکرد تصحیح سبک زندگی ایرانی اسلامی راه اندازی شده و ما تلاش می کنیم که در راستای ترویج زندگی سالم مواد خوراکی بدون افزودنی و مواد شیمیایی را عرضه نماییم.

مدیرعامل آفتاب گستر ادامه داد: اساس و بنیان کار ما رویکرد فرهنگی و کمک به اقتصاد خرد روستاییان و حتی شهرهاست با توجه به همین رویکرد هم طرح سبد مهربانی را اجرا می کنیم.

وی اضافه کرد: علاقه مندان و مشتریان فروشگاه می توانند تا 25 اسفندماه نسبت به تهیه این سبد و یا مشارکت در تهیه آن با هر میزان مبلغی که توانایی آن را دارد در این امر شرکت نمایند.

شجاع خاطر نشان کرد: ارزش مالی هر سبد غذایی 38 هزارتومان است که مبلغ مشارکت خیرین و مشتریان 32 هزارتومان است.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.